praca: Psary, śląskie

Strona 1 - 8 381 ofert

PRACOWNIK BIUROWY

AMT SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI...
Katowice, śląskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Dygitalizacja dokumentów, wprowadzanie danych do systemu, skanowanie, obsługa archiwum.
  • Wymagana znajomość obsługi urządzeń biurowych.

Pracownik biurowy

firma sprzątająca Flostar
Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Otwartość, komunikatywność i umiejętności pracy w zespole.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia w ramach umowy o pracę.

Pracownik Obsługi Klienta nowa oferta

Chorzów, śląskie
  • Profesjonalna obsługa klienta nie jest Ci obca,.
  • Profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych,.
  • Skontaktuj się z nami, jeśli:

SPRZĄTACZKA nowa oferta

RABENDA MARIUSZ NUGAT
  • Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane (istnieje możliwość przyuczenia).
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA WYMAGANIA:

Rejestratorka medyczna nowa oferta

Gyncentrum Sp. z o.o.
Sosnowiec, śląskie 1 lokalizacja
  • Obsługa komputera: 1 rok (Preferowane).
  • Obsługa połączeń telefonicznych i korespondencji mailowej.
  • Zarządzanie dokumentacją medyczną i jej obiegiem.

pracownik biurowy nowa oferta

VIGRID
Radzionków, śląskie Tymczasowo zdalna
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office.
  • Segregowanie, układanie, sprawdzanie dokumentów sprzedażowych, zakupowych i księgowych.
  • Rodzaj pracy: Część etatu, Stała.

Obsługa kina

Helios S.A.
  • Lubisz pracę w dużym, aktywnym zespole?
  • Podanie danych osobowych jest wymagane przez Administratora dla celów prowadzenia rekrutacji.

Stanowisko ds. Obsługi Klienta - Konsultant Telefoniczny nowa oferta

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Poczty Polskiej S.A.
  • Powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - 0,5 etatu,.

Referent ds. administracji

Polski Gaz
Sosnowiec, śląskie
  • Bardzo dobrej obsługi komputera (pakiet MS Office).
  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole.
  • Zaopatrywanie biura w artykuły biurowe i gospodarcze.

Sprzedawca JYSK Katowice 1/2 etatu (1700pln)

  • Możliwość rozwoju i praktyczne szkolenia.
  • Czy praca w zespole dodaje Ci skrzydeł?
  • Atrakcyjny system socjalny m.in. świadczenia świąteczne, możliwość…

Pracownik Sklepu

  • Jesteś pełen energii i lubisz pracować w zgranym zespole.
  • Czy wspomnieliśmy już, że jako pracownik otrzymujesz 15% zniżki na wszystko?
  • Masz co najmniej 18 lat.

Konsultant ds. telefonicznej obsługi pacjentów nowa oferta

  • Telefoniczna obsługa pacjentów zainteresowanych badaniem w kierunku SARS-CoV-2.
  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie.

Sprzedawca nowa oferta

Katowice, śląskie 2 lokalizacje
  • Miła i profesjonalna obsługa klienta.
  • Lubi kontakt z ludźmi i pracę w zespole.
  • Dbanie o wizerunek salonu i ekspozycję produktu (VM).

Magazynier nowa oferta

  • Prawidłowa i sprawna realizacja zadań związanych z magazynem i wydawaniem towarów.
  • Praca zgodnie z instrukcją i szkoleniem stanowiskowym.

PRACOWNIK PRODUKCJI OGRODNICZEJ nowa oferta

EKSOI sp. z o.o.
Psary, śląskie
  • Pakowanie towarów oraz przygotowanie do wysyłki, zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem w transporcie do odbiorcy WYMAGANIA:

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy