praca: Praca - Kórnik, wielkopolskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 3 209 ofert

Pracownik Obsługi Klienta

Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • Umowę o pracę na czas określony (na zastępstwo),.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.
  • Skontaktuj się z nami, jeśli:

Kierowca kat. B

Poznań, wielkopolskie 1 lokalizacja
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,.

Listonosz z samochodem

Kórnik, wielkopolskie
  • Praca z ludźmi, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi.
  • Na Twój dzień pracy będzie się składać:
  • Doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych,.

Pracownik ds. Obsługi Kadrowej

Poznań, wielkopolskie
  • Do zadań pracownika będzie należeć:
  • Zakładanie, uzupełnianie oraz archiwizowanie akt osobowych pracowników,.
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowego,.

Osoba do wsparcia pracy sklepu

Borowiec, wielkopolskie
  • Umowę zlecenie z możliwością pracy na etat.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w handlu u lidera w branży.
  • Elastyczny grafik i pracę zmianową.

Stanowisko ds. Ekspedycyjno-Rozdzielczych

ASYSTENT PRODUKCJI

WSK POZNAŃ
  • Zadania: wprowadzanie danych do systemu informatycznego.
  • UWAGA! możliwość pracy także na 0,5 lub 0,75 etatu.

starszy inspektor

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
  • Praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie,.
  • Doświadczenie zawodowe: praca w Inspekcji Weterynaryjnej.
  • Budynek wyposażony w windę osobową,.

Doradca Klienta

Poznań, wielkopolskie 2 lokalizacje
  • Dobra praca na trudne czasy.
  • Rozwijaj się razem z nami!
  • Damy Ci pracę bez okresu próbnego i z pensją zawsze na czas.
  • To dziś bardzo ważne, prawda?

Kierowca/Dostawca kat. B

  • Lubisz jeździć, a przy tym masz dobry kontakt z ludźmi?
  • Twoje miejsce jest za „kółkiem”?
  • Świetnie, bo mamy coś w sam raz dla Ciebie.