praca: Doradca Klienta Sprzedawca

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 2 315 ofert
BELLEVUE POLSKA Sp. z o.o.
Kraków, małopolskie 5 lokalizacji
  • Szkolenia z dziedziny sprzedaży i optyki, podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
  • Dbając o ciągłe podnoszenie kompetencji swoich pracowników i satysfakcję klienta,…
Szachownica
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie 2 lokalizacje
  • Przyjmowanie i przygotowanie towaru do sprzedaży.
  • Realizacja zadań zlecanych przez Kierownika Salonu.
  • Dbałość o czystość i estetykę salonu.
Toruń, kujawsko-pomorskie 126 lokalizacji
  • A na co dzień jako nasz Doradca:
  • Pracujesz na swoją premię, prowadząc aktywną sprzedaż produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych,.
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie 12 lokalizacji
  • Chęć stania się ekspertem sprzedaży.
  • Profesjonalnym doradztwie i kompleksowej obsłudze klienta.
  • Sklepy KOMFORT S.A.- Jesteśmy liderem w branży podłóg, ale naszą…
Arche Consulting
Kraków, małopolskie 2 lokalizacje
  • Rozwój współpracy z obecnymi klientami,.
  • Przygotowywanie wycen i ofert handlowych,.
  • Doradztwo w zakresie sprzedawanych produktów,.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kamix
Gorlice, małopolskie
  • Firma KAMIX zatrudni pracownika do oddziału w Dominikowicach zajmująca się sprzedażą ciągników rolniczych oraz maszyn przyjmie do pracy na stanowisko:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w bezpośredniej obsłudze klienta.
  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów w sklepie.
  • Inicjatywa i zaangażowanie w pracę.
Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie 67 lokalizacji
  • Będziesz stosować nasze firmowe standardy sprzedaży i obsługi Klienta.
  • Rozwijaj się razem z nami!
  • Dobrze nam idzie i chociaż na różnych stanowiskach jest nas…
TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.
Bolesławiec, dolnośląskie
  • Obsługa Klienta w zakresie sprzedaży energii elektrycznej i gazu.
  • Znajomość zagadnień z zakresu bezpośredniej obsługi klienta.
  • Jakie zadania na Ciebie czekają?
Moliera 2
Warszawa, mazowieckie
  • Doświadczenie w sprzedaży mile widziane.
  • Obsługa Klientów zgodna ze standardami.
  • Ekspozycja i dbałość o prezentację kolekcji w salonie.
  • Umowę o pracę na etat.