oferty pracy 1 - 10 z 827

pracownik gospodarczy

Gorzów Wielkopolski, lubuskie  42 lokalizacji
Zatrudnię pracownika gospodarczego do pracy na myjni w Gorzowie Wlkp. Mile widziana gr....

PRACOWNIK GOSPODARCZY

TOI TOI - Kraków, małopolskie  2 lokalizacje
Wymagania: - prawo jazdy kat. B - mile widziane - uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem - dyspozycyjność - zdolności manualne Oferujemy: -

Pracownik porządkowy

ACS Sp. z.o.o - Warszawa, mazowieckie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: Prace porządkowe na

Pracownik gospodarczy

Orbis - Wrocław, dolnośląskie
OFERUJEMY umowę o pracę szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe bogaty pakiet socjalny Wymagania WYMAGANIA Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

PRACOWNIK GOSPODARCZY FERMY DROBIU

Interimax - Zagranica
INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i

Pracownik Gospodarczy

GP People Sp. z o.o. - Polska
Opis stanowiska: opieka nad zwierzętami sprzątanie sortowanie jajek drobne remonty na gospodarstwie obsługa maszyn kierowanie ciagnikiem 3 h w miesiącu

Pracownik gospodarczy/Konserwator

FIJAŁKOWSKI Stanisław Fijałkowski - Rybnik, śląskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Żorska 75, 44-203 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie Zakres obowiązków: Mycie samochodów, dbanie o czystość myjni,

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie
Kontrakt
OFERTA PRACY DLA OSÓB PEŁNO- I NIEPEŁNOSPRAWNYCH Zakres obowiązków: opieka nad terenem zewnętrznym (koszenie, odśnieżanie, itp.). Praca na 1/2 etatu w

GOSPODARSTWO ROLNE - JAN BRZEZINSKI - Czersk, pomorskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Łubna 36, 89-650 Czersk, powiat: chojnicki, woj: pomorskie Zakres obowiązków: . Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas

Netkadra - Mrągowo, warmińsko-mazurskie
Obowiązki: drobne prace konserwatorskie prace porządkowe na ternie firmy drobne naprawy prace zlecone przez przełożonego Wymagane: podstawowa znajomość

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Pracownik Gospodarczy
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.