oferty pracy: Praca PL - pomorskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 1 035

Opiekun\ka do osoby starszej od zaraz- Gdynia Orłowo

Seniovita - Gdynia, pomorskie
SenioVita już od 2008 roku z powodzeniem działa w obszarze usług opiekuńczych. Obecnie szukamy opiekuna bądź opiekunki do Pana- ćwiczenia ruchowe (3 razy w

Asystent ds. Rozliczeń Umów Kredytowych

FM Bank - Gdańsk, pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa procesu umów kredytowych, zakładanie/zamykanie/wypowiadanie umów, restrukturyzacja umów, uzgadnianie kont księgowych, obsługa

Sekretarka

TER Enterprises - Gdańsk, pomorskie
Wymagania: wykształcenie wyższe (preferowane administracja, zarządzanie), minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku sekretarki, doskonałe umiejętności

Zostań kierowcą S-Taxi 3 City Corporation - dołącz do nas !

S-Taxi 3 City Corporation Sp. z o.o. - Gdynia, pomorskie
Wymagania: prawo jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego min. w stopniu komunikatywnym, punktualność, wysoka kultura osobista i prezencja, komunikatywność

Infolinia - Konsultant

Majewska.pl - Gdynia, pomorskie
Majewska.pl to nowoczesne biuro usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Działalność nasza opiera się na skutecznej i sprawdzonej strategii sprzedaży,

Sprzedawca

RUDA - Gdańsk, pomorskie
Witamy serdecznie, Poszukujemy osób do pracy w sklepie osiedlowym ogólnospożywczym w Gdańsku Rębowie, sklep należy do sieci franczyzowej ale z racji

Pomoc kuchenna, kelnerka

Park Cafe - Gdynia, pomorskie
Wymagania: chęci do pracy, książeczka sanitarno - epidemiologiczna, wysoki poziom kultury osobistej, dobra organizacja pracy. Oferujemy: stabilne warunki

Laminiarz

HTEP Polska Sp. z o.o. - Gdańsk, pomorskie
Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji katamaranów żaglowych, motorowych oraz luksusowych jachtów. Obecnie do naszego zespołu

Asystent Księgowego w Biurze Rachunkowym

Fidus Finanse Sp. z o.o. - Gdynia, pomorskie
W związku z rozwojem biura poszukujemy kolejnej osoby na stanowisko Asystent Księgowego do biura rachunkowego Fidus Finanse Sp. z o.o. Wymagania:

Restauracja w Gdyni zatrudni Kucharzy

Cozzi Ristorante - Gdynia, pomorskie
Restauracja włoska Cozzi w Gdyni zatrudni kucharza! Restauracja włoska Cozzi w Gdyni zatrudni kucharza / kucharzy. Szukamy kucharzy z doświadczeniem w pracy

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Praca PL - pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.