oferty pracy: Pokojowa

Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 747

Pokojowa/-y

HOTEL NADMORSKI - Gdynia, pomorskie
Pełny etat, Część etatu
Hotel Nadmorski**** w Gdyni, który od 15. lat posiada wysoką i stabilną pozycję na rynku hoteli marki biznesowej, poszukuje osób o predyspozycjach i motywacji

Pokojowa

Mera Spa Hotel - Sopot, pomorskie
Obowiązki: - utrzymanie czystości i porządku w pokojach hotelowych, a także w pomieszczeniach wspólnego użytku zgodnie z wymaganymi standardami i wewnętrznymi

POKOJOWA

Hotel Ostoya Palace - Kraków, małopolskie
Hotel**** w centrum Krakowa poszukuje osoby dyspozycyjnej i zorganizowanej, komunikującej się w j. angielskim do sprzątania pokoi hotelowych. Praca na jedną

Pokojowa/y

Orbis - Częstochowa, śląskie  6 lokalizacji
JAK O CIEBIE ZADBAMY •zapewnimy Ci umowę o pracę •nauczymy Cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć •pomożemy rozwijać się poprzez udział w szkoleniach

Pokojowa/y

Hampton by Hilton Warsaw City Centre - Warszawa, mazowieckie
Welcome to Hampton! We love having you here. ® Hampton by Hilton to wielokrotnie nagradzana marka obsługująca gości zwracających uwagę na wartość oraz jakość

Pokojowa k/m od zaraz

Hotel Rezydent - Sopot, pomorskie
Wymagania: gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym oraz w weekendy i święta wysoka kultura osobista łatwość w nawiązywaniu kontaktów umiejętność pracy w

Pani Pokojowa/ Pan Pokojowy

InterContinental Hotels Group - Warszawa, mazowieckie
Pani Pokojowa/ Pan Pokojowy. Pani Pokojowa/ Pan Pokojowy (nr ref. Warszawa jest nowoczesnym, pięciogwiazdkowym hotelem wchodzącym w skład....

POKOJOWA w Domu Wczasowym od zaraz

Klient Gratka.pl - Łeba, pomorskie
Poszukujemy osób na stanowisko POKOJOWA w Domu Wczasowym, praca od zaraz (do końca sierpnia/września)....

Pokojowa

Imperiall Resort&MediSpa - Ustronie Morskie, zachodniopomorskie
Opis oferty pracy: Pokojowa: Wymagania: - Minimum rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku - Szybkość i dokładność w wykonaniu zadań – Miła

POKOJOWA

LAZUR - Ustronie Morskie, zachodniopomorskie
Opis oferty pracy: ZATRUDNIĘ POKOJOWE W OŚRODKU WCZASOWYM. PRACA OD KWIETNIA DO WRZEŚNIA. CZAS PRACY 8 GODZ

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.