oferty pracy: Piekarnia

Filter results by:
Rodzaj pracy
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 373

Sprzedawca Piekarnia

Warszawa, mazowieckie
Opis oferty pracy: Praca w systemie zmianowym. Wszystkie niedziele wolne. Wynagrodzenie od 2200 do 2500 netto. Umowa o pracę

PRACOWNIK WSPARCIA PRODUKCJI

Nowel Piekarnia Nowakowski - Legionowo, mazowieckie
kobiety i mężczyzn przy produkcji pieczywa Wymagania: - Zaangażowanie w powierzoną pracę - Aktualne badania/ książeczka do celów sanitarno

Manager Działu Produktów Świeżych (warzywa/owoce, piekarnia,...

SIMPLY Market - Warszawa, mazowieckie  1 lokalizacja
Manager Działu Produktów Świeżych (warzywa/owoce, piekarnia, tradycja). Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:....

Pracownik produkcji- Piekarnia

AUCHAN - 1 181 ocen - Kraków, małopolskie
Od nas dostajesz Umowę o pracę już od 1. dnia pracy Wynagrodzenie zawsze na czas Profesjonalne szkolenia i wsparcie od zespołu Cenne doświadczenia i

Auchan Polska Sp. z o.o. - 1 181 ocen - Kraków, małopolskie

Menedżer w Dziale Jakości

Carrefour - 9 259 ocen - Warszawa, mazowieckie
Miejsce pracy: Warszawa Region: mazowieckie Opis stanowiska Zakres obowiązków: aktualizowanie dokumentacji HACCP, GHP; redagowanie materiałów

Pracownik działu Piekarnia/Cukiernia

Auchan - 1 181 ocen - Gdynia, pomorskie
Miejsce pracy: Gdynia Kasia, na stanowisku Cukiernika pracuje od półtora roku. W domowym zaciszu jest królową wypieków. Nie ma niedzieli bez jej pysznego

Pomoc Cukiernika- praca w Piasecznie.

Baccata Training Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Przystanek Piekarnia zatrudni osobę do pracy na stanowisku Pomoc Cukiernika. Praca w Piasecznie , przy ul....

Cukiernik Deserant

Luis Niemc Piekarnia Cukiernia Rogalik - Gdynia, pomorskie
Wymagania: kreatywność, umiejętność obchodzenia się z podstawowym sprzętem do produkcji wyrobów cukierniczych, książeczka sanepidowska, gotowość do

Piekarz

Piekarnia Cukiernia Rogalik - Gdynia, pomorskie
Zakres obowiązków: • praca przy produkcji wyrobów piekarniczych i cukierniczych, • przygotowanie ciast do wypieku, • przestrzeganie procedur, • praca

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.