oferty pracy: Pedagog

Rodzaj pracy
Lokalizacja
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 153

Audytor Badań Edukacyjnych

Instytut PBS - Polska
Wyższego wykształcenia pedagogicznego (nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy),. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:....

Pedagog bez studiów

MB Service - Niemcy
Miejsce pracy: okolice Frankfurtu nad Menem Data rozpoczęcia pracy: od zaraz Oferujemy: podpisanie umowy o pracę na czas nieokreślony niemieckie warunki

Pedagog dyplomowany

Trener pedagog

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - łęczyński, lubelskie
Opis oferty pracy: Poszukujemy do pracy w swoim zawodzie osób posiadających: wyższe wykształcenie pedagogiczne dyspozycyjne w weekendy Osoby zatrudnione

Pedagog

GP People Sp. z o.o. Sp. k. - Polska
Opis stanowiska: opieka nad osobami niepełnosprawnymi pomoc w rehabilitacji ergoterapia Wymagania: empatia prospołeczne usposobienie podstawowa

Pedagog

Zespół Szkolno - Gimnazjalny nr 1 w Kętach - Kęty, małopolskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Jana III Sobieskiego 6, 32-650 Kęty, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem

Pedagog szkolny

Zespół Szkół w Czarnowicach - Czarnowice, lubuskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: - 20, 66-620 Czarnowice, powiat: krośnieński, woj: lubuskie Zakres obowiązków: pomoc psychologiczno-pedagogiczna Rodzaj

Terapeuta - psycholog/pedagog dziecięcy

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie
wykształcenie: wyższe, specjalność: psychologia lub/i pedagogika specjalna, umiejętności: mile widziane specjalizacje: logopedia, wychowanie przedszkolne,

Pedagog

Ujazd, łódzkie  8 lokalizacji
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Ujazd, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie Zakres obowiązków: Wspomaganie pedagogiczne uczniów Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Pedagog

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA - Nowa Wieś, mazowieckie
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowej Wsi, (Gmina Michałowice - woj. mazowieckie) zatrudni od 01.09 br. następujących pracowników: nauczyciela

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.