oferty pracy: Murarz

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 1 312

Murarze klinkierki-Niemcy

Flexjob - Niemcy
Murarze klinkierki-Niemcy Miejsce pracy: Niemcy, , Wolfsburg Opis stanowiska: Murarz klinkierki - Niemcy Agencja Pośrednictwa Pracy Flexjob Sp. z o.o. ...

Murarz - Tynkarz

Kowalski Consulting Sp. z o.o. - Zagranica  1 lokalizacja
Zadania Prace przy budowie domków jednorodzinnych, Układanie bloczków fundamentowe, pustaków ściennych, stropowych, wentylacyjnych oraz kształtki, Tynkowanie

Murarz

- Niemcy  51 lokalizacji
Murarz Miejsce pracy:. GMC Bueroservice GmbH świadczy usługi z zakresu pracy tymczasowej na terenie Niemiec i Austrii....

zatrudnię pracowników budowlanych

- Polska
Firma budowlana z 25 letnim doświadczeniem zatrudni murarzy,tynkarzy,cieśli i dekarzy do prac budowlanych na terenie Niemiec.Gwarantujemy zakwaterowanie i

Murarz

Flexteam Poland - Zagranica
Kontrakt
Firma Flexteam Poland Sp. z o.o. dla swojego klienta we Francji ( firma zajmuje się budową domków ekologicznych w systemie szwedzkim i kanadyjskim) poszukuje

Murarz/ Malarz

Holbern - Niemcy
Stała
HOLBERN - Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu zajmuje się rekrutacją pracowników za granicę. Naszym kandydatom oferujemy oferty pracy w Niemczech z

MURARZ

LS EUROPE Sp. z o.o. - Zagranica
Kontrakt
LS Europe Agencja Pracy Tymczasowej o numerze rejestru 6913 dla swojego zaufanego niemieckiego Klienta poszukuje obecnie Pracowników na stanowisko: MURARZ

Murarz

JOBS.PL - Zagranica
Stała
Zadania: Prace budowlane przy użyciu maszyn i materiałów murarskich,Wznoszenie ścian, układanie elewacji, przygotowywanie zapraw murarskich,Dokonywanie

Murarz nr ref. MU/2015

Pran Sp. z o.o. - Holandia
Murarz nr ref. Kilkuletnie doświadczenie jako murarz. Praca jako murarz przy różnych projektach budowlanych. MU/2015 Miejsce pracy:....

Murarz

Koester-Personalservice - Niemcy
Długość kontaktu: Umowa na stałe bezpośrednio z pracodawca Okres próbny: 6 miesięcy Zadania: wykonywanie prac murarskich Wymagania: doświadczenie w zawodzie

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.