oferty pracy: Krawcowa

Filter results by:
Rodzaj pracy
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 230

Krawiec/krawcowa

ANNI GALA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa, mazowieckie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie Bracka 3/1, 00-501 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie Zakres

Krawcowa Szwaczka Do Pralni k-m ponad 9€ brutto-std+10€ nett...

HR in Time GmbH Co.KG - Koło, wielkopolskie
Miejsce pracy: Bad Oldeslow k. Hamburga, Niemcy. Długość kontaktu: na czas nieokreślony Okres próbny: 6 miesięcy Zakwaterowanie: zapewnione - platne Zadania:

Szwaczka - Krawcowa

CitoNet Kraków SA - Kraków, małopolskie
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: szycie oraz dokonywanie napraw odzieży oraz bielizny pościelowej, obsługę

PRINTXL Dystrybucja Sp. z o.o., Sp. K. - Poznań, wielkopolskie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie Dziadoszańska 10, 61-248 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie Zakres

Krawcowa / szwaczka

VIRTUS Personal GmbH - Niemcy
VIRTUS Personal GmbH to Firma z doświadczeniem, która pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika. Nasz zespół negocjuje

Warszawa, mazowieckie  2 lokalizacje
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : jw. Rodzaj

Krawcowa

Kraków, małopolskie  10 lokalizacji
Wykształcenie zasadnicze zawodowe, krawcowa, min. 2 lata w zawodzie, umiejętności manualne. Warunki pracy i płacy....

Krawcowa / Szwaczka - praca w Niemczech

CCM Sp. z o.o. - Niemcy
Krawcowa / Szwaczka - mile widziane umiejętności obsługi maszyn szwalniczych - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym - chęć podjęcia pracy w...

Krawcowa

Lpp - 10 ocen - Warszawa, mazowieckie
Obowiązki Odszywanie wzorów odzieży na podstawie szablonów w marce Reserved, Stała współpraca z technologami odzieży i projektantami. Wymagania

Andrzej Mądry Firma Krawiecka "ELEGANT" - Kraków, małopolskie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie Filipa 6, 31-150 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków :

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.