oferty pracy: Krawcowa

Filter results by:
Rodzaj pracy
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 199

krawiec krawcowa , bez języka , bardzo dobre stawki

Holandia
KRAWIEC/KRAWCOWA Szycie materacy oraz pokrowcow za pomoca maszyn przemyslowych. Niezbedne doswiadczenie w branzy. Znajomosc jezyka nie jest wymagana.

krawcowa (os. niepełnosprawna)

IGIEŁKA USŁUGI KRAWIECKIE - Łódź, łódzkie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie Dąbrowskiego 91 a, 93-202 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie Zakres obowiązków :

Krawcowa/szwaczka

Warszawa, mazowieckie  2 lokalizacje
Poszukujemy szwaczek do szycia obrusów, serwetek, bieżników - samodzielny wykrój + szycie. Wymagania Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Krawiec /Krawcowa Warszawa

Warszawa, mazowieckie  1 lokalizacja
Wynagrodzenie: miesięczne 2000 ty. zł brutto Pracodawca poszukuje osób do swojej pracowni krawieckiej do szycia odzieży damskiej męskiej z wszelkiego rodzaju

Krawcowa - Dronten

Holandia
Zatrudnie krawcowa z doswiadczeniem do zakladu/sklepu krawieckiego w centrum handlowym w Dronten.Mile widziane jezyki angielski/holenderski.Mozliwosc...

Krawcowa/Szwaczka

LIMNUSWORK Sp. z o.o. - Holandia
Zadania: Obsługa maszyn do szycia Szycie różnych materiałów Oferujemy: Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach Pomoc polskiego koordynatora przez

Krawiec / Krawcowa

TAPMES DAMIAN MESJASZ - Katowice, śląskie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie Gen. Zygmunta Waltera Jankego 211/2, 40-684 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na

Krawcowa

Szczecin, zachodniopomorskie  3 lokalizacje
Stanowisko: krawcowa. Zakres obowiązków: odszywanie skrojonych modeli w całości. Tkanina/ dzianina. Umiejętności: doświadczenie min. 5 lat. Umowa zlecienia.

Szwaczka / krawcowa

P AND V SP. z o.o. - Otwock, mazowieckie
Jesteśmy firmą o zasięgu międzynarodowym, która działa od 20 lat w branży odzieżowej, szyjemy dla wymagających kobiet. Do naszego zespołu poszukujemy

KRAWCOWA

PPUH IGAR - Rzeszów, podkarpackie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie TADEUSZA REJTANA 53A, 35-326 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie Zobacz na mapie Zakres

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.