oferty pracy 1 - 10 z 1 188

Elektromonter

EKOCEL - Reda, pomorskie
Opis stanowiska:  montaż instalacji elektrycznych na zabudowach śmieciarek zgodnie z dokumentacją techniczną  montaż, instalacja i konserwacja oświetlenia

Elektryk / Elektromonter / Koszalin

ZPUE - Polska
Elektryk / Elektromonter / Koszalin. Wyposażenie rozdzielnic niskiego napięcia w aparaturę elektryczną....

ELSTAR - Polska  1 lokalizacja
Rekrutacja ciągła Zakres obowiązków: Wykonywanie prac montażowych i demontażowych rozdzielni, oświetlenia, tras kablowych SN,nN wraz z osprzętem.

Łomża, podlaskie  17 lokalizacji
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie Zakres obowiązków: montaż elementów elektrycznych Rodzaj umowy: Umowa o pracę na

Eneria - Polska
Strona główna O nas Eneria Caterpillar Grupe Monnoyeur Zrównoważony rozwój Aktualności Media o nas Bez kategorii Targi 2015 Targi 2014 Targi 2013 Targi

Elektryk / Elektromonter

Azoty Chorzów - Chorzów, śląskie
Zakłady Azotowe Chorzów Spółka Akcyjna poszukuje osoby na stanowisko: Elektryk / Elektromonter Wymagania: - Wykształcenie techniczne elektryczne, -

Elektromonter Sieci Elektroenergetycznych Bydgoszcz

ENEA Serwis - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie  1 lokalizacja
„16/2017 Elektromonter Bydgoszcz”. Wykształcenie minimum zawodowe, preferowany kierunek elektryczny....

Elektromonter- montażysta skrzynek rozdzielczych

Łomża, podlaskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie Zakres obowiązków: montaż skrzynek rozdzielczych Rodzaj umowy: Umowa o pracę na...

Elektromonter ds. automatyki i telekomunikacji

PKP Koleje Państwowe - 2 oceny - Warszawa, mazowieckie
Zakres wykonywanych zadań na stanowisku: dokonywanie weryfikacji parametrów i regulacji przekaźników zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i wymaganiami

Elektromonter sieci trakcyjnej

GK ZUE - Kraków, małopolskie
Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za: Prace ziemne przy budowie fundamentów trakcji, Montaż słupów trakcyjnych, Montaż urządzeń energetycznych

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.