oferty pracy: Dam Prace

Filter results by:
Rodzaj pracy
Firma
oferty pracy 1 - 10 z 219 502

praca dla rzeznikow

Holandia
Miejsce pracy: HOLANDIA Data rozpoczęcia pracy: od zaraz! OPIS STANOWISKA: - Trybowanie - Klasowanie - mile widziane prawo jazdy kat. B OFERUJEMY -

Technik elektronik (praca przy produkcji elektroniki)

Kraków, małopolskie
Kontrakt
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zakres obowiązków: manualne lutowanie różnymi technikami, obsługa lutownicy

Fachowcy do pracy przy granicy niemieckiej. Praca od zaraz

Herzog Sp. z o.o. - Kraków, małopolskie
Opis oferty pracy: Miejsce pracy: Niemcy Agencja Pracy Herzog jest od wielu lat solidnym partnerem dla pracowników i pracodawców w branży pośrednictwa pracy

Pakowacz przypraw

PW ŚWIAT PRZYPRAW AGNIESZKA HAŁASA - Zamość, lubelskie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Jana Kilińskiego 79, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie Zakres obowiązków: Pakowanie i dowóz przypraw do

Pracownik ds. usług wydruku i konfekcjonowania

Poczta Polska - 73 ocen - Wrocław, dolnośląskie
Miejsce pracy: Wrocław, ul. Awicenny Do zadań pracownika będzie należeć: ręczne kopertowanie przesyłek, rozdzielanie przesyłek zgodnie z planem kierowania

Sprzedawca-Kasjer

Jeronimo Martins Dystrybucja - 16 ocen - Przodkowo, pomorskie  126 lokalizacji
Opis zadań: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy

Pracownik produkcyjny (pakowanie i sortowanie jajek ) Uden

Holandia
Agencja Want2Work Nederland mająca siedzibę w miejscowości s-Hertogenbosch poszukuje dwóch pracowników do pracy produkcyjnej ( miejscowość Uden). Obowiązki

Sekretarka medyczna

Jastrzębie-Zdrój, śląskie  4 lokalizacje
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie Zakres obowiązków: prace dokumentacyjne i statystyczne,

Pracownik produkcji przy pakowaniu ciastek

Foreignflex Polska Sp. z o.o. - Holandia  16 lokalizacji
Obecnie dla naszego klienta szukamy osób do pracy przy pakowaniu ciastek. Praca na około 6-8 tygodni z możliwością przedłożenia innych stanowisk pracy

Pracownik serwisu opon - bez doświadczenia

ImpactJob - Niemcy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Montaż i wymiana opon Wyważanie Naciąganie opon na felgi Kontrola stanu jakości opon Magazynowanie opon WYMAGANIA: Komunikatywna

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.