Przejdź od razu do głównej zawartości

Oferty pracy: wavestone poland

Sortuj według: -
7 oferty pracy

Job Post Details

React Native Developer - job post

Wavestone Poland
3.6 out of 5
Zdalnie
Umowa o pracę stałą, Kontrakt B2B
Utwórz konto Indeed, zanim przejdziesz do witryny internetowej firmy.

Opis stanowiska

Oto, co w opisie oferty pracy pokrywa się z Twoim profilem.

Wymiar pracy

  • Umowa o pracę stałą
  • Kontrakt B2B

Świadczenia
Na podstawie pełnego opisu stanowiska

  • Pakiety i karty sportowe
  • Program poleceń pracowniczych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie

Pełny opis stanowiska

Ponad 20 lat na rynku jako Software House dało nam cenne doświadczenie w tworzeniu niezawodnego oprogramowania. Obecnie poszukujemy doświadczonego React Native Developera do projektu w branży ubezpieczeń dla klienta z UK. Jeśli jesteś gotów/gotowa wziąć udział w tym fascynującym etapie naszej historii, zapraszamy do aplikowania!

Twoja praca będzie polegała na:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie projektowanie, rozwój, testowanie i utrzymanie aplikacji bazujących na technologii React Native.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie komercyjne tworzeniu aplikacji mobilnych opartych o React Native.
  • Doświadczenie w wytwarzaniu wysokiej jakości aplikacji według najlepszych praktyk.
  • Znajomość takich narzędzi jak Git, Maven.
  • Znajomość metodyki Scrum.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2.

Pomocne dla Ciebie będzie:

  • Znajomość Nest.js
  • Znajomość AWS.

Z naszej strony możemy Ci zapewnić:

  • Umowę o pracę / B2B
  • Pracę zdalną/hybrydową/stacjonarną – Gliwice, Opole, Wrocław
  • Udział w projektach międzynarodowych
  • Program poleceń – za każde polecenie oferujemy 5 000 zł – 8 000brutto
  • Stabilną i długofalową współpracę ➡ posiadamy rozwinięty dział R&D
  • Możliwość rozwoju osobistego i współuczestniczenie w rozwoju firmy
  • Możliwość dołączenia do benefitów: opieki medycznej Medicover, karty Multisport, ubezpieczenia na życie Uniqua, lektoratów z języka angielskiego i niemieckiego
  • Niekorporacyjną atmosferę
  • Spotkania Team’owe. Wyjazdy integracyjne firmowe zarówno w Polsce, Niemczech i Francji