Przejdź od razu do głównej zawartości

Oferty pracy: social media - Praca Zdalna

Sortuj według: -
108 oferty pracy

Podobne wyszukiwania:

marketing

Job Post Details

pracownik działu rekrutacji zdalnie - job post

Up Recruitment
Zdalnie
2 500 zł - 5 000 zł miesięcznie - Umowa zlecenie, Umowa na czas określony

Opis stanowiska

Oto, co w opisie oferty pracy pokrywa się z Twoim profilem.

Wynagrodzenie

  • 2 500 zł - 5 000 zł miesięcznie

Wymiar pracy

  • Umowa zlecenie
  • Umowa na czas określony

Zmiana i harmonogram

  • 8 godzin dziennie
  • Możliwe weekendy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Poniedziałek - Piątek

Świadczenia
Na podstawie pełnego opisu stanowiska

  • Możliwość pracy z domu
  • Program wdrożeniowy
  • Szkolenie wdrożeniowe

Pełny opis stanowiska

UP Recruitment ( KRAZ 13887 ) jest polską agencją rekrutacyjną, zajmującą się naborem kandydatów dla klientów za granicą.

Większość naszych klientów znajduje się w Holandii. Od początku powstania naszej firmy, czyli od 2016 roku, pomogliśmy wielu osobom znaleźć nową pracę.

Praca, którą zapewniamy jest skoncentrowana głównie na takich dziedzinach jak:

Rolnictwo (praca na szklarniach)

Budownictwo

Pakowanie (kwiaty)

Sortowanie warzyw i owoców

Rekruter zdalny

Miejsce pracy: praca zdalna

Jeśli do nas dołączysz będziesz się zajmować:

· Tworzeniem ogłoszeń z ofertami pracy na social media oraz portale bezpłatne

· Kontaktem (e-mailowy, telefonicznym) z kandydatami

· Zarządzaniu procesem rekrutacji od początku do końca

· Przeprowadzaniem rozmów i selekcją kandydatów

· Dopasowywaniu najlepszych kandydatów do najlepszych ofert pracy

Nasze wymagania

· Dostępność w pełnym wymiarze godzin (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

· Zaangażowanie w to, co robisz

Aplikuj, jeśli posiadasz:

· Doświadczenie w pracy z ludźmi

· Odwagę w kontaktach (telefonicznych, e-mailowych) z kandydatami do pracy

· Umiejętności organizacyjne

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

· Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie zsystemem płatności prowizyjnym

· Studenci i uczniowie do 26r. życia wynagrodzenie netto=brutto

· Praca 100% zdalna , bez konieczności wychodzenia z domu

szkolenie wstepone online oraz pomoc na każdym etapie rekrutacji pracowników

Rodzaj pracy: Umowa zlecenie
Długość umowy: 12 miesięcy

Wynagrodzenie: 2 500,00zł - 5 000,00zł miesięcznie (brutto)

Harmonogram:

Rodzaje wynagrodzenia dodatkowego:

  • Prowizja

Świadczenia dodatkowe:

Miejsce pracy: Zdalna