Przejdź od razu do głównej zawartości

Wyniki wyszukiwania

Sortuj według: -
3 oferty pracy

Job Post Details

Public Affairs Specialist - job post

Szkoła w Chmurze
Warszawa, mazowieckie
Utwórz konto Indeed, zanim przejdziesz do witryny internetowej firmy.

Lokalizacja

Świadczenia
Na podstawie pełnego opisu stanowiska

  • Możliwość pracy z domu
  • Pakiety i karty sportowe

Pełny opis stanowiska

Szukamy dynamicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Public Affairs Specialist. Twoja rola będzie polegała na kontakcie z publicznym otoczeniem naszej organizacji, a celem Twoich działań będzie budowa wizerunku sprzyjającego rozwojowi Szkoły. Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam kształtować przyszłość edukacji oraz budować pozytywne relacje z interesariuszami.

Twoje zadania to:

  • Tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z mediami, organizacjami pozarządowymi, instytucjami edukacyjnymi oraz partnerami biznesowymi.
  • Bieżąca analiza otoczenia medialnego, research.
  • Monitorowanie i analizowanie trendów w zakresie polityki edukacyjnej oraz przygotowywanie raportów i rekomendacji.
  • Reprezentowanie szkoły na konferencjach, seminariach i spotkaniach z kluczowymi interesariuszami.
  • Przygotowywanie materiałów prasowych, komunikatów oraz publikacji w mediach społecznościowych, a także tworzenie pism i komunikatów kierowanych do instytucji państwowych.
  • Działania związane ze wzmacnianiem wizerunku organizacji.

  • Masz minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w sektorze edukacyjnym, NGO lub instytucji publicznej.
  • Znasz zagadnienia związane z polityką edukacyjną.
  • Cechuje Cię nieszablonowy sposób myślenia.
  • Potrafisz budować długofalowe relacje.
  • Bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Potrafisz ustalać priorytety i organizować sobie pracę.

Co oferujemy?

  • Wsparcie rozwoju osobistego: Oferujemy dostęp do konsultacji psychologicznych, coachingu oraz specjalnego programu dla liderów, ponieważ rozwój jest dla nas niezwykle istotny,
  • Przyjemności codzienności: Wygodne biuro, codzienne delektowanie się kawą, strefa chillu, biblioteka, joga online,
  • Wspierające środowisko pracy: Pracujemy w otoczeniu życzliwych i pomocnych ludzi, stawiamy na relacje oraz dobrą atmosferę, rozmawiamy ze sobą po imieniu,
  • Benefity: Zapewniamy dofinansowanie do karty MultiSport i opieki medycznej - mamy też i my!
  • Realne poczucie misji i zmiany społecznej: Będąc w naszym zespole, masz szansę realnego wpływu na zmiany społeczne - tworzymy coś wyjątkowego i pozytywnie wpływamy na świat,
  • Sprawczość: Doceniamy decyzyjność oraz gotowość do podejmowania odpowiedzialności,
  • Elastyczne podejście do pracy: Dostosowujemy się do różnych stylów pracy, oferując elastyczne godziny oraz możliwość pracy zdalnej,
  • Wynagrodzenie: Zależne jest od tego ile odpowiedzialności możesz na siebie wziąć - o tym porozmawiamy!

Proces rekrutacji:

1. Przegląd zgłoszeń
2. 10-minutowy video screening na zoomie z wybranymi kandydatami - zamiast screeningu telefonicznego wolimy tę formę, bo wierzymy, że wtedy możemy lepiej poczuć, czy do siebie pasujemy!
3. Rozmowa z rekruterką/koordynatorem/członkiem zarządu lub spotkanie typu Assessment Center - ten etap szyjemy na miarę.
4. Dalsze rozmowy w razie potrzeb lub oferta i zaproszenie do współpracy