Przejdź od razu do głównej zawartości

Oferty pracy: press global

Sortuj według: -
Ponad 50 oferty pracy
  • Wyświetl podobne oferty pracy tego pracodawcy

Job Post Details

Praktyki - social media - job post

Global Press Polska
zdalnie
Praktyki, Staż

Opis stanowiska

Oto, co w opisie oferty pracy pokrywa się z Twoim profilem.

Wymiar pracy

  • Praktyki
  • Staż

Zmiana i harmonogram

  • Elastyczne godziny pracy

Lokalizacja

zdalnie

Świadczenia
Na podstawie pełnego opisu stanowiska

Pełny opis stanowiska

Oferujemy:

  • Praktyki uczelniane
  • Praktyki w celu zdobycia doświadczenia (pozauczelniane)
  • Wolontariaty

Realizując praktyki uczelniane uwzględniamy programy edukacyjne poszczególnych Uczelni zawarte w Regulaminach Praktyk.

Po zakończeniu praktyk wystawiamy stosowne dokumenty - zaświadczenie/opinię, referencje bądź rekomendacje.

Praktyki odbywają się całkowicie zdalnie, dzięki czemu są dostosowane do możliwości czasowych praktykanta!

Preferowany przez nas minimalny wymiar godzinowy praktyk to 160h.

Specjalista ds. Social Media prowadzi wszelkie działania, które wpływają na obecność i prestiż obsługiwanych marek w mediach społecznościowych (Facebook, X (Twitter), Youtube, Pinterest, Instagram, GodlenLine itp.).

Obowiązki:

  • prowadzenie profili w social-media (Facebook, X (Twitter) i inne);
  • budowanie strategii działań w kanałach social media;
  • opracowywanie działań marketingowych;
  • planowanie i tworzenie treści w mediach społecznościowych;
  • monitoring i raportowanie skuteczności działań;
  • kreowanie angażującego contentu w ścisłej współpracy z działem graficznym oraz IT;
  • monitorowanie i raportowanie wyników prowadzonych kampanii oraz zasięgów tworzonych treści;
  • śledzenie i analizowanie aktualnych trendów, a także monitorowanie bieżących działań konkurencji.

Fundacja na rzecz promocji i rozwoju „Głos Młodych” – to organizacja pozarządowa o charakterze non-profit. Fundacja utrzymywana jest ze środków własnych Fundatora i drobnych darowizn ludzi dobrej woli.

Rodzaj pracy: Praktyki
Długość umowy: 3 miesiące

Świadczenia dodatkowe:

Miejsce pracy: Zdalna