Przejdź od razu do głównej zawartości

Oferty pracy: nicetofityou

Sortuj według: -
4 oferty pracy

Job Post Details

STARSZY SPECJALISTA DS. SOCIAL MEDIA - job post

NiceToFitYou
Warszawa, mazowieckieHybrydowo
Utwórz konto Indeed, zanim przejdziesz do witryny internetowej firmy.

Świadczenia
Na podstawie pełnego opisu stanowiska

  • Darmowe lub dofinansowane posiłki
  • Darmowy parking
  • Pakiety i karty sportowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie

Pełny opis stanowiska

STARSZY SPECJALISTA DS. SOCIAL MEDIA

Warszawa

Nice To Fit You to jedna z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie firm cateringowych w Polsce. Działamy na rynku od ponad 10 lat, oferując swoje usługi w kilkudziesięciu miastach w kraju. Dynamicznie się rozwijamy, poszerzając zasięg działalności, już nie tylko w Polsce.

Pod względem operacyjnym, Nice To Fit You to precyzyjna układanka procesów, działań oraz wspierających ich systemów IT, skoncentrowanych wokół tworzenia i zapewnienia klientom profesjonalności, personalizacji i wysokiej jakości oferty.

Jesteśmy zespołem młodych ludzi z pasją, którzy starają się ciągle rozwijać nowe pomysły i rozumiejąc potrzeby współczesnego pokolenia dostarczać usługę na najwyższym poziomie.

Nice To Fit You to jedna z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie firm cateringowych w Polsce. Działamy na rynku od ponad 10 lat, oferując swoje usługi w kilkudziesięciu miastach w kraju. Szukamy osoby do jednej ze spółek grupy Nice To Fit You.

Jesteś idealnym kandydatem/tką, jeżeli:

  • Media społecznościowe nie mają przed Tobą tajemnic – żyjesz nimi, wiesz co jest na topie, jakie są trendujące audio, video, twórcy i wiesz, co aktualnie króluje w zasięgach.

  • Jesteś osobą zorganizowaną i potrafisz działać kompleksowo (przygotowanie kalendarza publikacji, treści posta, zaplanowanie publikacji, moderacja, koordynacja współpracy z agencją, koordynacja współpracy z twórcami oraz influencerami).

  • Potrafisz tworzyć kreatywne treści na potrzeby social mediów (Facebook, Instagram, Tik Tok, YouTube).

  • Masz własną inicjatywę i lubisz sięgać po więcej.

  • Masz doświadczenie na analogicznym stanowisku min 3 lata poparte solidnym doświadczeniem.

  • Jesteś pogodną i dobrze zorganizowaną osobą, dla której ważna jest praca zespołowa.

Oferujemy:

  • Pracę w naszym biurze Diamond Business Park Ursus: pracujemy hybrydowo i cenimy sobie wspólnie spędzony czas w biurze

  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i dofinansowanie Multisport

  • Całodniowe wyżywienie - zadbamy o Twoje podniebienie - a robimy to naprawdę dobrze :)

  • Rabaty na nasze diety

  • Parking dla pracowników