Przejdź od razu do głównej zawartości

Wyniki wyszukiwania

Sortuj według: -
1 oferta pracy

Job Post Details

Key Account Manager (Logistyka Kontraktowa i Outsourcing Logistyczny) - job post

Sales HR
Warszawa, mazowieckieHybrydowo
14 000 zł miesięcznie - Umowa o pracę stałą
Utwórz konto Indeed, zanim przejdziesz do witryny internetowej firmy.

Opis stanowiska

Oto, co w opisie oferty pracy pokrywa się z Twoim profilem.

Wynagrodzenie

  • 14 000 zł miesięcznie

Wymiar pracy

  • Umowa o pracę stałą

Świadczenia
Na podstawie pełnego opisu stanowiska

  • Darmowy parking
  • Pakiety i karty sportowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Samochód służbowy
  • Służbowe urządzenia mobilne
  • Telefon służbowy
  • Ubezpieczenie na życie

Pełny opis stanowiska

Naszym klientem jest firma światowa firma logistyczna osiągająca przychód na poziomie kilku miliardów PLN.

Firma specjalizuje się w pełnym zarządzaniu logistyką dla swoich klientów w łańcuchu dostaw (magazynowanie, dystrybucja, transport, zarządzanie zapasami)Zakres obowiązków
  • aktywna sprzedaż usług logistyki kontraktowej : Polska oraz Europa
  • budowanie relacji z nowymi oraz obecnymi klientami
  • przygotowywanie ofert, negocjacje warunków
  • monitorowanie przetargów na usługi oferowane przez firmę
  • współpraca z działem projektującym rozwiązania dla danego klienta
  • organizacja i prowadzenie spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami
Poszukiwane kompetencje
  • minimum dwa lata doświadczenia w aktywnej sprzedaży, w branży logistyki kontraktowej
  • bardzo dobra znajomość rynku logistycznego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • komunikatywność, samodzielność, proaktywność
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe : 14 000 PLN brutto, umowa o pracę
  • dodatkowe atrakcyjne prowizje w zależności od realizacji planu
  • samochód służbowy
  • inne niezbędne narzędzia pracy : laptop, telefon
  • praca w systemie mobilnym / hybrydowym po okresie wdrożenia
  • bardzo dużą samodzielność
  • pakiet benefitów : karta multisport, ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, pożyczki firmowe
  • parking dla pracowników
  • bezpłatna nauka języka angielskiego