Przejdź od razu do głównej zawartości

Wyniki wyszukiwania

Sortuj według: -
18 oferty pracy

Podobne wyszukiwania:

developer

Job Post Details

Junior FrontEnd Developer - job post

GamerHash
Poznań, wielkopolskie
Umowa o pracę stałą, Kontrakt B2B
Utwórz konto Indeed, zanim przejdziesz do witryny internetowej firmy.

Opis stanowiska

Oto, co w opisie oferty pracy pokrywa się z Twoim profilem.

Wymiar pracy

  • Umowa o pracę stałą
  • Kontrakt B2B

Lokalizacja

Świadczenia
Na podstawie pełnego opisu stanowiska

  • Pakiety i karty sportowe
  • Program wdrożeniowy
  • Prywatna opieka medyczna

Pełny opis stanowiska

Poznań

Szukamy osoby na stanowisko Junior FrontEnd Developera, która potrafi twórczo i logicznie myśleć. Twoja praca polegać będzie na rozwoju projektów z branży gamingu&crypto. Będziesz odpowiedzialny, m.in. za tworzenie warstwy frontowej stron internetowych, tworzenie kodu oraz prowadzenie swojej części projektu w procesie developmentu. Na pewno docenimy Twoje innowacyjne pomysły i rozwiązania projektowe.

Co oferujemy?
  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie UoP/B2B,
  • samodzielność projektową (sam decydujesz jak programujesz),
  • pracę w zespole praktykującym TDD,
  • pracę przy rozwoju projektu GamerHash :),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pełen luz, to nie korpo :)
  • nowoczesne biuro w prestiżowym City Parku (centrum Poznania),
  • ergonomiczne warunki pracy,
  • system motywacyjny i bonusy,
  • program szkoleniowy,
  • kartę multisport,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • owocowe wtorki,
  • lunchowe piątki.
Czego oczekujemy?
  • dobrych pomysłów, kreatywnego i efektywnego rozwiązywania problemów,
  • dbałości i dokładności w pisaniu i utrzymywaniu kodu,
  • dobrej znajomości: JavaScript, JQuery, SCSS, CSS, HTML, Bootstrap,
  • doświadczenia w pracy z systemem kontroli wersji GIT,
  • języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji,
  • umiejętności wdrażania stron pixel-perfect,
  • znajomości programu Adobe XD,
  • samodzielności i zaangażowania w wykonywane zadania.
  • mile widziane: znajomość: Vue, podstawy PHP oraz najlepiej framework Laravel, znajomość Gulp, Bower, NPM, Webpack.