Przejdź od razu do głównej zawartości

Oferty pracy: ideacto

Sortuj według: -
2 oferty pracy

Job Post Details

UX Researcher - job post

Ideacto
Zdalnie
6 000 zł - 10 000 zł miesięcznie - Pełny etat
Utwórz konto Indeed, zanim przejdziesz do witryny internetowej firmy.

Opis stanowiska

Oto, co w opisie oferty pracy pokrywa się z Twoim profilem.

Wynagrodzenie

  • 6 000 zł - 10 000 zł miesięcznie

Wymiar pracy

  • Pełny etat

Zmiana i harmonogram

  • Możliwe weekendy

Świadczenia
Na podstawie pełnego opisu stanowiska

  • Pakiety i karty sportowe
  • Prywatna opieka medyczna

Pełny opis stanowiska

O stanowisku

Możliwość realizacji różnorodnych projektów dla największych serwisów i sklepów internetowych w Polsce i za granicą. Udział we wszystkich etapach procesu projektowego. Doświadczony zespół projektantów UX i UI chętny do dzielenia się wiedzą - posiadamy szereg wewnętrznych inicjatyw edukacyjnych.

Czego oczekujemy?

  • Możliwość realizacji różnorodnych projektów dla największych serwisów i sklepów internetowych w Polsce i za granicą. Udział we wszystkich etapach procesu projektowego.
  • Doświadczony zespół projektantów UX i UI chętny do dzielenia się wiedzą - posiadamy szereg wewnętrznych inicjatyw edukacyjnych.
  • Atmosferę pracy bez zbędnych ograniczeń i formalności.
  • Siedmiogodzinny czas pracy w każdy piątek, aby miło rozpocząć weekend.
  • Najnowszy sprzęt do pracy (Apple MacBook).
  • Współfinansowane pakiety medyczne oraz sportowe.
  • Firmowe lekcje języka angielskiego.
  • Kwartalne upominki dla zespołu.
  • Swobodę w wyborze formy zatrudnienia (UoP, B2B).

Czym będziesz się zajmował/a?

Jak przebiega rekrutacja?
Krok po proku!

01.

Aplikacja

Prześlij dobrze przygotowane CV i/lub portfolio dopasowane do wymagań stanowiska

02.

Rozmowa rekrutacyjna

Zadamy Ci pytania na temat Twojego doświadczenia i Twoich motywacji do pracy. To również czas na wzajemne zapoznanie się

03.

Zadanie projektowe (opcjonalne)

Pokażesz swoje umiejętności praktyczne i umiejętności problem-solvingowe

04.

Feedback

Cenimy sobie czas jaki poświęciłeś na naszą rekrutację i niezależnie od naszej decyzji otrzymasz informację zwrotną

05.

Decyzja i oferta

Podpisujemy umowę i witamy Cię na naszym pokładzie!

Dołącz do nas

UX/UI Designer

Pełny wymiar godzin
6 000 - 10 000 PLN (netto, B2B)
5 000 - 8 500 PLN (brutto, UoP)
Praca zdalna