Przejdź od razu do głównej zawartości

Oferty pracy: front end developer - Zdalnie

Sortuj według: -
Ponad 25 oferty pracy

Podobne wyszukiwania:

junior front end developer

Job Post Details

Front-End Developer - job post

FROGRIOT
zdalnie
7 000 zł - 10 000 zł miesięcznie
Utwórz konto Indeed, zanim przejdziesz do witryny internetowej firmy.

Lokalizacja

zdalnie

Świadczenia
Na podstawie pełnego opisu stanowiska

  • Elastyczne godziny pracy

Pełny opis stanowiska

7000-10000 PLN + VAT

Osoba pracująca dla nas będzie odpowiedzialna za robienie rzeczy przyjemnych i zmieniających Internet na lepsze, a mówiąc konkretnie za projektowanie i oprogramowanie architektury serwisów internetowych.

Co oferujemy

  • elastyczny czas pracy,
  • ciekawą pracę nad projektami dla startupów oraz uznanych i wschodzących marek,
  • luźną atmosferę sprzyjającą rozwojowi i postępom,
  • pracę z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzy webowych (Slack, Jura, BitBucket, BrowserStack, UxPin, itd.)

Wymagania

  • dostępność, terminowość, solidność, odpowiedzialność,
  • dokładność i kreatywność w szukaniu rozwiązań,
  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery
  • bardzo dobra znajomość PHP oraz baz danych MySQL/PostgreSQL,
  • umiejętność tworzenia interfejsu opartego o współczesne rozwiązania typu RWD (Responsive Web Design), fluid grid.

Dodatkowe zalety

  • znajomość frameworków ( bootstrap, zend, etc. )
  • dobra znajomość systemu WordPress,
  • umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnej organizacji.
  • dostępność w godzinach pracy np. 9-18 (duchem, bo fizycznie możesz być akurat na biegunie południowym – byle był tam Internet i telefon).