Przejdź od razu do głównej zawartości
Diverse Consulting Group

Oferty pracy: diverse consulting group

Sortuj według: -
Ponad 50 oferty pracy
  • Wyświetl podobne oferty pracy tego pracodawcy

Job Post Details

Analityk Biznesowy (Systemy Zakupowe) - job post

Łódź, łódzkie
Utwórz konto Indeed, zanim przejdziesz do witryny internetowej firmy.

Lokalizacja

Świadczenia
Na podstawie pełnego opisu stanowiska

  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Pakiety i karty sportowe
  • Prywatna opieka medyczna

Pełny opis stanowiska

DCG jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów powiązanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą liczbą projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy dla naszych Partnerów, szukamy osoby na stanowisko:

Analityk Biznesowy (Systemy Zakupowe)

Zakres obowiązków:

  • Zbieranie i analiza wymagań oraz celów biznesowych dotyczących rozwoju systemów zakupowych
  • Modelowanie i optymalizacja procesów związanych z zarządzaniem ceną
  • Opracowywanie funkcjonalności systemów wspierających realizację celów biznesowych
  • Przygotowywanie dokumentacji analitycznej
  • Udział w opracowaniu biznesowej koncepcji rozwiązań informatycznych przy uwzględnieniu aspektów integracji z innymi systemami
  • Ścisła współpraca z zespołem, aby dostarczone rozwiązania spełniały wymagania biznesu

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w analizie i modelowaniu procesów biznesowych
  • Znajomość notacji BPMN/UML
  • Wysokie zdolności analityczne, umiejętność przekładania danych na wnioski i rekomendacje
  • Język angielski na poziomie B2 umożliwiający komunikację w zespole międzynarodowym
  • Umiejętność prezentacji danych i formułowania wniosków
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • Znajomość narzędzi Draw.io i Confluence
  • Znajomość zagadnień z obszaru procesów zakupowych

Oferujemy:

  • Karta sportowa
  • Szkolenia
  • Pakiet weterynaryjny dla pupila
  • Dofinansowanie wakacji z dziećmi
  • Platforma kafeteryjna