Przejdź od razu do głównej zawartości

Oferty pracy: cosibella

Sortuj według: -
4 oferty pracy

Job Post Details

Pracownik kompletacji zamówień - job post

Cosibella
02-274 Warszawa
28 zł za godzinę - Pełny etat, Umowa zlecenie, Umowa na czas określony, Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Oto, co w opisie oferty pracy pokrywa się z Twoim profilem.

Wynagrodzenie

  • 28 zł za godzinę

Wymiar pracy

  • Pełny etat
  • Umowa zlecenie
  • Umowa na czas określony
  • Kontrakt B2B

Zmiana i harmonogram

  • 8 godzin dziennie
  • Możliwe weekendy
  • Poniedziałek - Piątek

Lokalizacja

Świadczenia
Na podstawie pełnego opisu stanowiska

  • Bony i paczki świąteczne
  • Bony świąteczne
  • Dofinansowanie nauki
  • Elastyczne godziny pracy
  • Imprezy firmowe
  • Możliwość pracy z domu
  • Pakiety i karty sportowe

Pełny opis stanowiska

Witaj w świecie Cosibella!

“Taka piękna” - nazwa firmy idealnie odzwierciedla naszą misję. Jesteśmy przekonani, że piękno jest wszechstronne, dlatego zapewniamy dostęp do dużego asortymentu produktów kosmetycznych, aby sprostać potrzebom wszystkich miłośników piękna.

"Taka piękna” - nazwa firmy idealnie odzwierciedla naszą misję. Jesteśmy przekonani, że piękno jest wszechstronne, dlatego zapewniamy naszym klientom w Polsce, jak i na innych zagranicznych rynkach, duży wybór produktów kosmetycznych.

W asortymencie znajdziesz kosmetyki z całego świata oraz 2 marki własne - SkinTra i HairTry, oraz markę na wyłączność - Dr Grehen.

Posiadamy 2 salony Cosibella Corner, które są zakątkami dla każdego miłośnika piękna. Nasi klienci mogą skorzystać w nich z zabiegów kosmetologicznych, a także zakupić kosmetyki dostępne w naszej ofercie i odebrać swoje zamówienie.

Nasza firma obsługuje ponad 40 tysięcy zamówień miesięcznie = tyle samo zadowolonych klientów, którym umilisz dzień kosmetykami spakowanymi przez Ciebie!

Miejsce pracy: Ul. Mineralna 15, bud. 3, 02-274 Warszawa Okęcie

Stawka: 28 zł brutto/h przy umowie zlecenie

Wymiar godzin: 160-168 h (8h dziennie między 7:00 a 17:00)

Twój zakres obowiązków:

  • Pakowanie paczek,
  • Oklejanie produktów,
  • Przyjmowanie dostaw,
  • Zbieranie produktów,
  • Skanowanie zamówień,
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy,
  • Inne prace magazynowe, takie jak inwentaryzacja, metkowanie, układanie produktów.

Nasze wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Pracowitość i sumienność,
  • Umiejętność korzystania z komputera i urządzeń biurowych.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Co jest dla nas ważne?

EKOLOGIA - każde zamówienie pakujemy z użyciem ekologicznych materiałów: skropaku, wielowarstwowej tektury i papierowych taśm. Kupując produkty naszych marek, również wspierasz środowisko.

ROZWÓJ - dedykowane szkolenia, platformy edukacyjne, konsultacje z coach’em i rekrutacje wewnętrzne sprawiają, że w Cosibelli nie stoimy w miejscu.

WSPÓŁPRACA - pracujemy w zespołach, w których wspieramy i motywujemy się nawzajem, a bliższemu poznaniu się sprzyjają częste spotkania integracyjne.

Oprócz tego dbamy o:

  • formę z kartą Medicover Fit&More,
  • zdrowie fizyczne z dostępem do prywatnej opieki medycznej Signal Iduna,
  • zdrowie psychiczne poprzez wsparcie naszych psychologów,
  • ciało ze zniżką pracowniczą 20% na asortyment Cosibelli oraz 30% na zabiegi w Cosibella Corner, a także masażami na naszym magazynie.

Teraz Ty masz szansę, aby dołączyć do świata Cosibelli i pomóc nam w uszczęśliwianiu naszych klientów.

O nas:

Trochę więcej o Cosibelli i naszych ludziach:

Gdy mówią „możesz więcej, niż Ci ci się wydaje”, to… w większości tylko mówią. W Cosibella, jeśli tego chcesz, naprawdę możesz więcej. W ciągu dziesięciu lat rozwinęliśmy firmę od idei, do marki zatrudniającej ponad 150 pracowników. Jeśli lubisz wyzwania, nie boisz się marzeń i chcesz się rozwijać razem z nami – zapraszamy!

Michał zaczynał jako pracownik magazynu. Teraz zarządza naszym działem IT.

Alina z Biura Obsługi Klienta i magazynu w ciągu pięciu lat została dyrektorem działu sprzedaży dla wszystkich naszych sklepów.

Tak jak i wiele innych osób, które w ten sam sposób rozpoczęły swoją przygodę z Cosibellą i kontynuują ją dalej w naszych działach, dzięki systemowi rekrutacji wewnętrznych.

Te wszystkie historie mają jeden mianownik – wykorzystane szanse. To może być też Twoja historia.

Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w przedmiotowej ankiecie oraz załączonych przeze mnie dokumentach (CV i liście motywacyjnym) przez Cosibella sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Jutrzenki 177, 02-231 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000832314, NIP 5223180504, REGON 385746050 kapitał zakładowy 350 000,00 zł. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowiska, na które aktualnie prowadzona jest rekrutacja.

Informujemy o możliwości wycofania zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem. W celu wycofania niniejszej zgody na przetwarzanie danych proszę przesłać maila na adres praca@cosibella.pl Wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niewyrażenie zgody na przetwarzanie danych skutkuje brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Rodzaj pracy: Pełny etat, Kontrakt B2B, Umowa zlecenie

Wynagrodzenie: 28,00zł za godzinę (brutto)

Oczekiwana liczba godzin: 40 tygodniowo

Harmonogram:

Rodzaje wynagrodzenia dodatkowego:

  • Dodatek za nadgodziny
  • Premia roczna

Świadczenia dodatkowe:

  • Program poleceń pracowniczych
  • Program wdrożeniowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Telefon służbowy
  • Zniżki pracownicze

Miejsce pracy: Stacjonarna