praca: wielkopolskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Kalisz, wielkopolskie (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 8 - 429 ofert
CleaningService
Kalisz, wielkopolskie
  • Poszukujemy Panią do sprzątania obiektu szkolnego.
  • (kilka sal) trzy razy w tygodniu.
  • Oraz drugą osobę do utrzymania czystości nieruchomości.
Monnari Trade
  • Miejsce pracy: salony MONNARI w Kalisz.
  • Co najmniej 2 - 3 letnie doœwiadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym, najlepiej w branży odzieżowej,.
Dom.pl
  • Zadania: dobór odpowiednich projektów domów dla Klientów, sprzedaż i doradztwo w zakresie wyboru projektu domu, telefoniczna i mailowa obsługa Klientów,…
Szesc kucharek
  • Zartrudni kasjera / sprzedawce / obsługa baru .
  • Restauracji Sześć Kucharek w Galerii Tęcza .
  • Praca w pełnym wymiarze czasu.
  • Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office.
  • Preferowane wykształcenie wyższe (profil: automatyka, elektromechanika bądź pokrewne).
Portos TR7
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w firnie z ponad 20 – letnim doświadczeniem,.
  • Wykonywanie różnych analiz, raportów w ramach swoich zadań oraz na…
KaliszDis Sp.z o.o.
  • Profesjonalna obsługa i doradztwo klienta.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez interesujące zadania.
  • Sprawne uzupełnianie towaru na półkach.
Augusto Sopel Jabłońscy
  • Atrakcyjne zarobki, praca w ambitnym zespole i stałe zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Wynagrodzenie: 2.800 – 3.500 brutto / m-c.
Biuro LEX
  • Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
  • Informacji telefonicznych udzielam od poniedziałku do piątku w godz od 8.00 do 16.00.
GLOBAL PAWEŁ PACIOREK
  • Sprzątanie pomieszczeń szpitalnych (sal, korytarzy itp.).
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: