praca: warmińsko-mazurskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 8 - 3 028 ofert
Centralna Baza Ofert Pracy
Kukowo, warmińsko-mazurskie
  • Numer oferty: StPr/20/0148.
  • Miejsce pracy: 19-400 Kukowo 4 a, powiat: olecki, woj: warmińsko-mazurskie.
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny.
Witramowo, warmińsko-mazurskie 1 lokalizacja
  • Pracownik restauracji Burger King Witramowo.
  • Masz bzika na punkcie burgerów?
  • Wiedz, że własnoręcznie i po swojemu przyrządzony burger jeszcze lepiej smakuje!
Piekarnia Cukiernia Marek Szabelski
Piecki, warmińsko-mazurskie
  • Poszukujemy osoby ściśle do prac biurowych,.
  • Poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu.
  • Osoby z doświadczeniem Informatycznym, umiejętnością analizowania…
Schiever Polska
Ełk, warmińsko-mazurskie
  • Prywatną opiekę medyczną (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.
  • W Schiever POLSKA budujemy relacje oparte na naszych 3 wartościach:…
PRYMUS Policealna Szkoła Zawodowa
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Wykształcenie min średnie ( wyższe/ pedagogiczne będzie dodatkowym atutem).
  • Status ucznia/ studenta ( nie jest to warunek konieczny).
PKP SA
  • Możliwość rozwoju zawodowego i indywidualnie planowaną ścieżkę kariery.
  • Umiejętność organizacji pracy i współpracy w zespole.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,.
  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
  • Anti-Money Laundering (AML) is one of the largest and fastest-growing departments within Citi Service Centre Poland.
  • You are a perfect candidate if:
Lidzbark Warmiński, warmińsko-mazurskie
  • Powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę na czas zastępstwa,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
Iława, warmińsko-mazurskie
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,.
  • Nadzór nad zgodnością procesu produkcyjnego z dokumentacją techniczną,.