praca: podkarpackie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Pełny etat (anuluj) PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (anuluj) anuluj wszystkie
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 10 ofert
METRO AG
Rzeszów, podkarpackie
  • Umowa o pracę i możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej, międzynarodowej firmie – jesteśmy liderem w branży handlu hurtowego atrakcyjne wynagrodzenie…
Lyreco
Sokołów Małopolski, podkarpackie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Spółki.
  • Dobra organizacja pracy, systematyczność, dokładność, umiejętność priorytetyzacji zadań.
PPHU CELINKA PILZNO
Pilzno, podkarpackie
  • Utrzymywanie dobrych relacji oraz obsługa obecnych klientów.
  • Atrakcyjny system wynagradzania (wynagrodzenie podstawowe plus system motywacyjny).
PENOSIL - Producent pian i uszczelniaczy
  • Łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych i budowania długotrwałych.
  • PENOSIL - Producent pian i uszczelniaczy poszukuje kandydata na.
HR Project Sp z o.o.
Dębica, podkarpackie
  • Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy przedstawiciela handlowego.
  • Poligraficznych, mailingu, data entry i fulfilment.
  • Mile widziana znajomość branży IT.
Biuro Ochrony Środowiska
Mielec, podkarpackie
  • Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało:
  • Umiejętność budowania relacji z klientami;
  • Sprzedaż usług firmy na terenie Mielca, Tarnobrzega, Stalowej Woli;
RSTECHNOLOGY
Tryńcza, podkarpackie
  • Znajomość języka niemiecki w mowie i piśmie jako dodatkowy atut znajomość języka angielskiego;
  • Badanie możliwości wzrostu udziału firmy na rynku oraz wejścia na…
Eurobud Grupa
Rożwienica, podkarpackie
  • Zatrudnię przedstawiciela handlowego w firmie budowlanej, na pełen etat, stawka 2500 zł plus premia.
  • Zakres obowiązków to pomiary okien oraz oferowanie.
Fabryka Firanek WISAN S.A.
Baranów Sandomierski, podkarpackie
  • Oczekujemy doświadczenia w sprzedaży szeroko pojętej kategorii home decor - dekoracje okienne, stołowe.
  • Oferujemy ciekawą pracę w zgranym zespole, wynagrodzenie…
BATISTA
Nisko, podkarpackie
  • Obsługa klientów, pozyskiwanie nowych kontrahentów, realizacja planów sprzedażowych.
  • MS Office, przeglądarki internetowej oraz poczty elektronicznej,.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.