praca: Zielona Góra, wielkopolskie

Strona 1 - 58 ofert

PRACOWNIK PRODUKCYJNY nowa oferta

DT Swiss Polska Sp. z o.o.
Oborniki, wielkopolskie
  • Dokumenty aplikacyjne przesyłać można na podany adres e-mail: kadry@dtswiss.com - w CV należy umieścić aktualną (!!!) zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

BRYGADZISTA nowa oferta

  • Posiadanie uprawnień do obsługi maszyn budowlanych, w tym wózków jezdniowych - podnośnikowych - obsługa tych maszyn WYMAGANIA:

Referent księgowości

Destylacje Polskie
  • Weryfikacja i kontrola sald, rejestrów i rozrachunków;
  • Kontakt z klientem w zakresie bieżącej obsługi;
  • Uczestniczenie w czynnościach sprawdzających i kontroli;

Listonosz z własnym rowerem

  • Powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.
  • Na Twój dzień pracy będzie się składać:
  • Doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych,.

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

CENTRALA NASIENNA W OBORNIKACH Sp. z o.o.
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prace magazynowe WYMAGANIA:
  • Doświadczenie zawodowe: praca na podobnym stanowisku.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie…

INTENDENT

Szkoła Podstawowa nr 4 im. UNICEF
  • Biegła obsługa komputera z obsługą internetu.
  • Dokumenty aplikacyjne przesyłać można na podany adres e-mail: unicef@o2.pl.

Pomocnik doradcy klienta

ADREAMS
  • Profesjonalna pomoc Klientom w wyborze najlepszych dla nich produktów.
  • Szukamy ludzi, którym chce się chcieć! :).
  • Gwarantujemy Ci wsparcie w trakcie wdrożenia.

Kasjer Sprzedawca

  • Profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży.
  • Możliwość rozwoju pod opieką doświadczonej kadry kierowniczej.
  • Realną szansę rozwoju i awansu.

SPECJALISTA DS. BHP ( 1/5 ETATU, ŚWIADCZENIE PRACY WE WTORKI... nowa oferta

Urząd Miejski Oborniki
  • Posiadanie wykształcenia wyższego o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy albo ukończenie studiów podyplomowych w zakresie…

PRACOWNIK PRODUKCJI

DT Swiss-Polska Sp. z o.o.
  • Zaangażowania i dobrej organizacji pracy własnej.
  • Umowę o pracę na pełen etat (docelowo na czas nieokreślony).
  • Prześlij CV na za pomocą przycisku WYŚLIJ.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy