praca: Zbludowice, świętokrzyskie

Strona 1 - 12 ofert

Lekarz Medycyny estetycznej

hrmedica
świętokrzyskie
  • Centrum działa od 5 lat.
  • Do prywatnego centrum chirurgicznego w Kielcach, poszukujemy.
  • Lekarza specjalizującego się w laseroterapii i zabiegach medycyny…

Zatrudnię kasjera

Sylwia kubasik
Busko-Zdrój, świętokrzyskie
  • Zatrudnię kasjera w sklepie spozywczo monopolowym, w systemie zmianowym, umowa na 3/4 etatu.

Pracownik obsługi klienta

Sidrom
  • Do naszego biura w Busku - Zdroju poszukujemy osób ze znajomością języka angielskiego lub francuskiego, pakietu office oraz power point.

PRACA NA MAGAZYNIE

GAMA SERVIE MARKET
  • PRACA POLEGA NA PRZYJĘCIU DOSTAWY I ROZŁOŻENIU JEJ NA MAGAZYNIE I SKLEPIE.

Dokładanie towaru

GAMA SERWIS market
  • ROZKŁADANIE TOWARU NA SKLEPIE / przyjęcie towaru na magazyn.

Lektor języka angielskiego

Bus-Co. Studio Angielskiego
  • Bus-Co. Studio Angielskiego poszukuje lektora języka angielskiego i oferuje/wymaga:
  • Możliwość prowadzenia zajęć z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na różnych…

Sprzedawca – Kasjer

  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży.
  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.

Lekarz Dermatolog

hrmedica
  • Do prywatnego centrum medycznego z Kielc, poszukujemy.
  • LEKARZA DERMATOLOGA specjalizującego się w zabiegach MEDYCYNY ESTSTYCZNEJ.

TOKARZ W METALU nowa oferta

CBR ROCK MASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALN...
Balice, świętokrzyskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Standardowe prace tokarskie w metalu, praca w Balicach WYMAGANIA:
  • Tokarz w metalu (wymagany staż - lata: 1).

ROBOTNIK GOSPODARCZY 1/2 ETATU

Centralna Baza Ofert Pracy
Sokolina, świętokrzyskie
  • Wykonywanie prac porządkowych, pomoc w załadunku towaru i składowaniu wyprodukowanego asortymentu.
  • Numer oferty: StPr/20/0253.

Nawiązę Współpracę - Serwis Pilarek/Kosiarek/Kos

Grzegorz Pastwa
Chmielnik, świętokrzyskie
  • Fhpu As Nawiąże współpracę ew.
  • Zatrudni na preferencyjnych warunkach Serwisanta.

  • TERMS OF WORK AND PAYMENT.
  • Opens in a new window.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy