praca: Zaścianki, podlaskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: podlaskie (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 41 ofert
SPI
podlaskie
  • Zadania: • dozór mienia przed dewastacją i kradzieżą, • komputerowa ewidencja ruchu samochodowego i osobowego, • regularne wykonywanie obchodów terenu, •…
Michael Page
podlaskie
96 000 zł rocznie
  • Otwartość, umiejętność budowania relacji i pracy w zespole,.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia umiejętności w międzynarodowej firmie,.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęci rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku.
  • Bardzo dobrej znajomości MS Excel.
  • Rozwijaj się razem z nami!
  • Regiony pracy: woj. mazowieckie, podlaskie, lubelskie.
  • Doświadczenie jakiego nie da Ci żadna inna firma na rynku retail w Polsce w…
  • B Praca w godzinach od 8-14 od poniedziałku do piątku.
  • Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod nr.
Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych
podlaskie
  • Stanowisko: Monter / Pakowacz 1 – MRZ.
  • Pakowanie gotowych produktów i przygotowywanie ich do transportu.
  • Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę.
Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt
podlaskie
  • Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o. w Bydgoszczy.
  • Lider na rynku genomiki i inseminacji zwierząt.
  • ASYSTENT SPRZEDAŻY W SHiUZ BYDGOSZCZ.
Progres HR
podlaskie
  • Szukamy osób w różnym wieku i o różnym statusie – nie oczekujemy doświadczenia, a grafik dopasujemy się do Twoich innych obowiązków.
Del Piero Sp. z o.o.
podlaskie
  • W zakresie wykształcenia: mile widziane wykształcenie wyższe, kierunkowe (budownictwo, architektura , pokrewne),.
  • Aktywna sprzedaż i obsługa klienta.
Chemirol
podlaskie
  • Możliwość rozwoju zawodowego, kursy, szkolenia, konferencje branżowe,.
  • Podstawie przekazanych przez Panią/Pana danych, że Pani/Pan spełnia wymagane przez nas…