praca: Załęże, śląskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Będzin, śląskie (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 5 - 124 ofert
HDOmedical
Będzin, śląskie
  • Pomoc w utrzymaniu dobrej higieny ciała,.
  • HDOmedical zatrudni Opiekunki/Opiekunów osób starszych w Katowicach!!
  • Szkolenia przygotowujące do wykonywania pracy,.
Bruk-Bet
  • Motywacji i zaangażowania w wykonywane obowiązki.
  • Jesteśmy wiodącym producentem kostki brukowej, betonu komórkowego, płyt tarasowych, systemów kanalizacyjnych…
Dziesiątka Finanse Sp. z o.o.
  • Cenisz sobie czas spędzony z rodziną?
  • Chcesz pracować według godzin ustalanych samodzielnie?
  • Potrzebujesz gotówki i szukasz dodatkowego źródła dochodu?
Kolejowe Przedsiębiorstwo Związkowe
WYMAGANIA: Niekaralność Licencja POF I stopnia Pozwolenie na broń Bardzo dobry stan zdrowia Wysoka sprawność fizyczna…
Praca.farmacja.pl
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia zawodowego.
  • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole.
  • Osobie zatrudnionej na powyższym stanowisku oferujemy:
Banimex
  • OPIS STANOWISKA: - obsługa koparki, koparko - ładowarki;
  • Samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania,.
Mebelek
  • Witam.szukam Pani lub Pana do pracy jako szwaczka tapicerska lokalizacja Sosnowiec.
  • Stawka 13-14 netto lub usługi więcej informacji pod nr tel.
Miejskie Przedsięb. Wodociągów i Kanalizacji Sp. z...
  • Prace przy usuwaniu awarii automatyki na obiektach MPWiK Będzin.
  • Praca na dwie zmiany w godzinach od 6:00 do 14:00 oraz od 14:00 do 22:00.
  • 32 267 42 18 wew.
REMOBUD
  • Szukam pracowników do firmy remontowo-budowlanej,.
  • Sufity podwieszane,ścianki gips-kart,,gipsowanie,malowanie,układanie,paneli,montaż drzwi,płytki,, itp.
Banimex
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej.