praca: Załęże, śląskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Będzin, śląskie (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 2 - 125 ofert
  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży.
  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.
  • Aplikuj do dnia: 22-02-2020.
Będzin, śląskie
  • Chcesz pracować w sympatycznym zespole, zgranym nie tylko w pracy...
  • Przyjazną atmosferę w pełnym energii zespole.
  • Netia jest jednym z największych.
  • Nie oczekujemy doświadczenia - zapewniamy przeszkolenie.
  • Pracownik produkcji w Johnson Electric.
  • Obecnie dla naszego Klienta - firmy z branży elektrotechnicznej…
Banimex
  •  wysoki poziom zaangażowania, sumienność, samodzielność, odpowiedzialność.
  •  dobra, praktyczna znajomość CAD (warunek konieczny) i Ms Office.
Kolejowe Przedsiębiorstwo Związkowe
  • Oferujemy trudną pracę i bardzo wysokie zarobki.
Biuro Poselskie Posła Waldemara Andzel
  • Praca biurowa, prowadzenie rejestrów, sporządzanie pism, interpelacji i zapytań, obsługa kancelaryjna biura poselskiego, prowadzenie kalendarza i umawianie…
MIKA CONSULTING MONIKA SAJKIEWICZ SP. J
  • Wykształcenia minimum średniego (mile widziane wyższe kierunkowe),.
  • Zaangażowania, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.
AgencJa Pracy
  • Stabilne miejsce pracy, możliwość rozwoju zawodowego.
  • Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowiskach:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Zawód: sprzedawca w stacji paliw.
  • Zakres obowiązków: Sprzedaż paliw, produktów spożywczych, utrzymanie porządku w sklepie stacji.
INFO PREMIUM
  • Pracę w zgranym i sympatycznym, doświadczonym zespole.
  • Zatrudnimy do Biura Promocji i Działu Kontaktów z Klientami.
  • Nawiązywanie kontaktów z nowym klientem.