praca: Złocieniec, zachodniopomorskie

Strona 1 - 20 ofert

MAGAZYNIER-SPRZEDAWCA

Złocieniec, zachodniopomorskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca na magazynie i obsługa klinta WYMAGANIA:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

  • Masz wykształcenie średnie lub wyższe,.
  • Numer referencyjny: SZD/PN/33/2020.
  • A na co dzień jako nasz Doradca:
  • Jesteś profesjonalny/a i budujesz przyjazne relacje…

Pracownik ogolnobudowlany

Zakład ogólnobudowlany
  • Witam. Zatrudnię osoby do prac ogólnobudowlanych takich jak remonty mieszkań, elewacje, malowanie klatek schodowych.

PRACOWNIK BUDOWLANY

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wykonywanie prac budowlanych w zakresie ogólnobudowlanym w tym remontów elewacji, renowacji pow. malarskich, tynkowanie WYMAGANIA:

OPERATOR KOPARKI

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wykonywanie prac wg wskazań pracodawcy WYMAGANIA:

DORADCA FIRM

  • Masz wykształcenie wyższe i aktywne prawo jazdy kat.
  • Numer referencyjny: SZD/PN/22/2020.
  • Na co dzień jako nasz Doradca:
  • To stanowisko może być Twoje, jeśli:

Dam pracę

GABI-BUD Sp. z o.o.
  • Zatrudnię mężczyznę lub kobietę , lub małżeństwo do pracy na produkcji - stolarnia .

Szukam pracownika bud.

Lenbud
  • Szukam pracownika do budowy domu, pomocnika i fachowca.

Zatrudnię Złotą Rączkę / Prawojazdy Kat B do 30 roku życia

Purmeister
  • Zatrudnnię Samodzielnego Pracownika do prac porządkowo, budowlano, remontowych w gospodarstwie w Lubieszewie.
  • Wiek do 30 roku życia.

Zatrudnię Budowlańca / Osobę do pomocy

Purmeister
  • Zatrudnię samodzielną osobę do pomocy przy pracach porządkowych i remontowych na terenie gospodarstwa w Lubieszewie.

Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej

STEKOP
  • Specjalizujemy się także w realizacji zadań kontroli bezpieczeństwa w portach lotniczych.
  • Firma "STEKOP" jest innowacyjną firmą, oferującą pełen pakiet usług…

Serwisant

STM Sp. z o.o.
  • Pracę pełną wyzwań w profesjonalnym zespole.
  • STM sp. z o.o. jest liderem wśród dostawców linii technologicznych dla przemysłu rozlewniczego.

Zatrudnię Budowlańca do 30 roku życia UMOWA

PURMEISTER
  • Wymagane prawo jazdy kategorii B i wiek do 30 lat.
  • Poszukuję pracownika budowlanego mile widziane doświadczenie w budowlance ( regipsy, ocieplenia, konstrukcje…

Pracownik działu Sprzedaży Internetowej

LeasingTeam Group
  • Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar.
  • Stałe godziny pracy - 8:00-16:00;

Automatyk (oferujemy pakiet relokacyjny) nowa oferta

  • Współpraca z innymi działami firmy,.

Pominęliśmy 5 ofert bardzo podobnych do tych, które już zostały wyświetlone. Aby zobaczyć dodatkowe wyniki, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętych ofert.

» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.
Ogólnie rzecz biorąc, jak bardzo te oferty pracy są odpowiednie?

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy