praca: Ząbki, mazowieckie

Strona 1 - 90 ofert

POZOSTALE PRZETWARZENIE I KONSERWOWANIE OWOĆOW I WARZYW

SPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ INTERNATIONAL SP.K.
Raszyn, mazowieckie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wykonywanie prostych prac fizycznych.
  • Praca od poniedziałku do piątku, na pół etatu, dwuzmianowa w godzinach 6:00-14:00.

Sprzedawca w Dziale Mebli Kuchennych/Pokoju Dziennego (3/4 e... nowa oferta

  • Praca z klientami i w zespole daje Ci radość,.
  • 15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,.
  • W IKEA szukamy ludzi, nie CV.
  • CZYM BĘDZIESZ SIĘ NA CO DZIEŃ ZAJMOWAĆ.

Sprzedawca JYSK Janki k/Warszawy (3800 pln) nowa oferta

  • Możliwość rozwoju i praktyczne szkolenia.
  • Czy praca w zespole dodaje Ci skrzydeł?
  • Atrakcyjny system socjalny m.in. świadczenia świąteczne, możliwość…

Sprzedawca – Kasjer (Nowy sklep) nowa oferta

  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży.
  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.

Pracownik Sklepu 1/4, 1/2, 3/4 etatu nowa oferta

  • Profesjonalna obsługa Klienta na sali sprzedaży.
  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie i w jego obrębie.

Pracownik supermarketu

Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
  • Meander 15 (okolice metra Natolin) 02-791 Warszawa godziny otwarcia: poniedziałek- piątek, 10.00- 16.00.
  • Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o.

Hostessa Akcja Aniołek CH JANKI!!!

Warto Pomagać
  • Zapraszam chętne osoby do "Akcji Aniołek" w CH Janki.
  • Akcja trwa 1-24/12.
  • Aktywne reprezentowanie Fundacji "Warto Pomagać".

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM

  • Praca na pół etatu, od poniedziałku do piątku, system dwuzmianowy w godz.

Pracownik biurowy

Skanowanie.pl
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres email:

Pracownik produkcji – Pomocnik

Maga Foods
  • Obsługa prostych maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w zakładzie produkcji spożywczej.

Zatrudnię pomoc nauczyciela

Niepubliczne Przedszkole Pociecha
  • Zatrudnię pomoc nauczyciela do przedszkola Pociecha w Raszynie.
  • Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

SPRZEDAWCA – KASJER sklep z ladą mięsną nowa oferta

  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej, na sali sprzedaży i ladzie.

Kamieniarz, pomocnik kamieniarza nowa oferta

Orpol Sp.z o.o.
  • Zatrudnię pracownika do zakładu kamieniarskiego.
  • Zakres prac: układanie posadzek schodów, parapety blaty roboty dodatkowe (obróbka, cięcie, przygotowanie…

Zatrudnię pomoc nauczyciela do przedszkola w Raszynie.

  • Praca w zgranym młodym zespole, bardzo dobre warunki pracy i płacy.
  • Poszukuję osoby energicznej, radosnej i lubiącej pracę z dziećmi.

Pracownik recepcji

Dixi-Car
  • Rejestrowanie i segregowanie poczty przychodzącej i wychodzącej;
  • Koordynacja obiegu korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • Krakowska 24a, 05-090 Raszyn;

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy