praca: Topola Mała, wielkopolskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 5 - 547 ofert
Komeda
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • Szukamy osób o miłej aparycji w wieku do ok 55 lat.
  • Szukamy osób do pracy w recepcji hotelu Komeda w Ostrowie Wlkp.
  • Prosimy o wysyłkę CV na adres mailowy.
Biznes Partner
  • Agencja Pracy BIZNES PARTNER dla swojego Klienta (w związku z rozpoczęciem przez Niego nowej produkcji warzywnej) poszukuje osób na stanowisko:
woj-bud
  • Witam, szukam do pracy murarzy.
  • Praca od zaraz, także w okresie zimowym.
Poprzednia strona
Krotoszyn, wielkopolskie
  • Umiejętność pracy w zespole, oraz odpowiedzialność i zaangażowanie.
  • Uprawnienia do obsługi wózków wysokiego składowania (nie jest wymagane).
Savoir Group Sp. z o. o.
  • Szczegóły oferty: - praca raz w tygodniu po trzy godziny, - wynagrodzenie: 17,00zł brutto za godz.
  • Pracy, - umowa zlecenie z ZUS, - oferta sezonowa od zaraz do…
Nowe Skalmierzyce, wielkopolskie
  • Bieżącą obsługa stanowiska, zarządzanie dokumentacją przychodzącą i wychodząca.
  • Znajomość obsługi pakietu Office oraz urządzeń biurowych.
  • Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie mile widziane, brak lęku wysokości.
  • Zakres obowiązków: prace dekarskie na wysokości.
  • Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP.
  • Z O.O. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 dla swojego Klienta – firmy z branży spożywczej, zatrudni na…
P.W. OLIMPIA
  • Zatrudnię pracowników na stanowisko monter-serwisant instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.
  • Mile widziane doświadczenie, mogą być osoby do przyuczenia.