praca: Tomaszów, lubelskie

Strona 1 - 6 ofert

Doradca Klienta

Zwoleń, mazowieckie
  • Profesjonalna obsługa klienta nie jest Ci obca,.
  • Profesjonalna obsługa klientów w zakresie sprzedaży produktów Banku Pocztowego S.A. oraz produktów…

Konsultant/ka ds. kontaktów z przedsiębiorcami

  • Pozyskiwanie mikro i małych firm do udziału w programach wspierających rozwój loklanych przedsiębiorstw.
  • Znajomość lokalnych mikro i małych przedsiębiorstw.

PAKOWACZ WYROBÓW PIEKARNICZYCH I CUKIERNICZYCH

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: ręczne pakowanie produktów piekarniczych i cukierniczych WYMAGANIA:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

Sprzedawca – Kasjer (Zwoleń)

  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży.
  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.

PRACA PRODUKCJA

COMRADE 4 JOB
  • Poszukujemy dla naszych Klientów pracowników na stanowisko:
  • ZADZWOŃ : 669-729-843/ 669-729-841( KONTAKT od 8-16 ).
  • Praca od poniedziałku do piątku.

Doradca Klienta Biznesowego Zwoleń

JobNonStop.pl
  • Od ponad 25 lat (wcześniej pod nazwą Grupa Wydawnicza INFOR S.A.) ugruntowuje na rynku pozycję lidera w swojej branży.
  • Prowizję płatną za każde zamówienie.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy