praca: Teresin, mazowieckie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Ołtarzew, mazowieckie (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 27 ofert
benett people
Ołtarzew, mazowieckie
Znajomości obsługi skanera a także komputera; Kartę Multisport, opiekę medyczną, ubezpieczenie PZU na korzystnych warunkach; Umowę zlecenie z pełnym ZUS-em;
Hurtownia warzyw i owoców
Znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych. Znajomość pakietu MS Office oraz programów handlowo/magazynowo/księgowych.
Dostawę i odbiór towaru do i od klientów. Warszawski zachodni)) | Numer referencyjny: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
JustClean
Możliwość pracy w większym wymiarze godzinowym i na innych obiektach za wyższe wynagrodzenie. Praca przy sprzątaniu biura w Ołtarzewie.
Wykształcenia minimum średniego, preferowane wyższe (mile widziane o profilu logistycznym),. Dobrej znajomości pakietu MS Office,.
Hotel Lamberton
Możliwość rozwoju oraz zdobywania nowych umiejętności i doświadczenia. W związku z dynamicznym rozwojem oraz rosnącą liczbą klientów, poszukujemy obecnie…
Należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach.
Do Twoich zadań będzie należeć. Należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100…
Dussmann Polska Sp.z o.o.
Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki. Do swojego Zespołu poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:
Jas-Fbg
Załadunek i rozładunek towarów wózkiem widłowym. Lokowanie towarów w magazynie niskiego/wysokiego składowania. Kompletacja zamówień wg dyspozycji Klientów.