praca: Szastarka, lubelskie

Strona 1 - 9 ofert

Kasjer Sprzedawca

Bychawa, lubelskie
  • Profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży.
  • Możliwość rozwoju pod opieką doświadczonej kadry kierowniczej.
  • Realną szansę rozwoju i awansu.

Sprzedawca Stoiska Mięsnego

  • Profesjonalna obsługa klientów na stoisku mięso-wędliny.

SPRZEDAWCA

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wg programu stażu WYMAGANIA:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER

  • TERMS OF WORK AND PAYMENT.
  • Bychawa, powiat: lubelski, woj: lubelskie See on map.
  • Opens in a new window.
  • Umowa o pracę na czas określony.

SPRZĄTACZKA BIUROWA

Zastępca Kierownika Sklepu

  • Rozumiesz, że praca w zespole to podstawa.
  • Dbanie o zamówienia towaru i ich dostępność dla klienta.

SP ZOZ w Bychawie zatrudni lekarzy pediatrów nowa oferta

SP ZOZ w Bychawie
  • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bychawie zatrudni lekarzy pediatrów i lekarzy w trakcie specjalizacji z pediatrii na dyżury w Poradni Nocnej i…

Praca, zatrudnię pomocnika cieśli dekarza

GP EXPERT
  • Witam, zatrudnię 2 -3 osoby do pracy w charakterze pomocnika dekarza, cieśli.
  • Wymieniamy pokrycia dachowe, budujemy domki letniskowe.

dam pracę

GP EXPERT
  • Witam, zatrudnię na stanowisko pomocnik dekarza - cieśli.
  • Praca przy tworzeniu dachów oraz domków letniskowych.
  • Dobre warunki pracy i płacy.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy