praca: Swarzędz, wielkopolskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Przedstawiciel handlowy (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 22 ofert
Poznań, wielkopolskie
  • Wykształcenia średniego (mile widziane wyższe),.
  • Do zadań pracownika będzie należeć:
  • Powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.
Dąbrówka Kościelna, wielkopolskie
4 000 zł miesięcznie
  • Zakres obowiązków: Sprzedaż pasz, pozyskiwanie klientów, dowoz paszy.
  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe.
  • Umiejętności i uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT.
Firma IT
  • Ze względu na wynagrodzenie prowizyjne oczekujemy na aplikacje skutecznych i doświadczonych handlowców.
  • Firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych…
Centralna Baza Ofert Pracy
  • Numer oferty: StPr/20/0092.
  • Sprzedaż pasz, pozyskiwanie klientów, dowoz paszy.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, mile widziana osoba z doświadczeniem z branży…
  • Otrzymasz solidne wsparcie szkoleniowe i opiekę w pierwszych miesięcy pracy.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, iPad,.
EXPERT-s
  • Firma z branży energetycznej poszukuje do współpracy na stanowisko:
  • Przedstawiciela Handlowego z terenu województwa wielkopolskiego.
  • U nas czeka na Ciebie:
katarzyna rakowska
  • Firma sprzątająca z dużym doświadczeniem zatrudni osobę na stanowisko PRZEDSTAWICELA HANDOWEGO na terenie Wielkopolski.
Grupa Profesja
  • W branży istnieje i prężnie działa od ponad 20 lat.
  • Twoja praca będzie polegała na spotkaniach z klientami na terenie Polski w wybranym obszarze północ lub…
Ides
  • Dobra obsługa pakietu MS OFFICE;
  • Samodzielność i odpowiedzialność przy realizacji zadań;
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop.
Vemat
  • Poszukiwanie nowych możliwości i kierunków rozwoju na powierzonym rynku.
  • Raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami firmy.