praca: Sulejówek, mazowieckie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Pełny etat (anuluj) Mińsk Mazowiecki, mazowieckie (anuluj) anuluj wszystkie
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 47 ofert
Team Labels
Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
  • Kompleksowa obsługa klientów- telefoniczna, mailowa, korespondencyjna,.
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Microsoft Office,.
  • Umowę o pracę na pełen etat,.
P.U.H. Ikar Sp.J. J.P. Kalinowscy
  • Pracę o dużym stopniu samodzielności,.
  • Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe IKAR Sp.J., J.P.
  • Kalinowscy, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: asystent w…
PLASTAN
  • Obsługa połączeń telefonicznych oraz skrzynki mailowej;
  • Dobra znajomość obsługi komputera (Internet, MS Office);
  • Pomoc w bieżących zadaniach działu.
Labour Force Sp. z o.o.
  • Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej nr rej.
  • 16679 specjalizującą się w delegowaniu pracowników produkcyjnych i magazynowych.
  • Prosimy o przesłanie CV z klauzulą:
Golden Serwis
  • Zapewnienie odpowiedniej ekspozycji towaru zgodnie ze standardami Klienta,.
  • Pracę w młodym i prężnym zespole,.
  • Dbanie o ekspozycję i zapasy towaru,.
P.H.U. METAL-TRANS
  • Zatrudnię kierowcę C+E z praktyką na wywrotkę.
Obsługa Gastronomiczna Ewa Gawrysiak
  • Od kandydatek wymagam aktualnej książeczki sanepidowskiej i miłej aparycji i podstaw gotowania.
  • Przyjmę do pracy osobę na stanowisko kelnerka/barmanka w barze…
Melbud
  • Zatrudnię pracownika z uprawnieniami prawo jazdy kat.
  • C do obsługi prowadzenia pojazdu , posiadanie karty kierowcy na terenie budowy .
AR-WENT
  • Zatrudnię na stanowisko monter wentylacji mile widziane doświadczenie lub do przyuczenia wysokie zarobki tel 513985470.
Sterimed Sp. z o.o.
  • Lider w dziedzinie sterylizacji i dezynfekcji.
  • Sprzedaż i serwis sprzętu medycznego i laboratoryjnego.
  • Doświadczenie w handlu lub bezpośredniej obsłudze klienta…