praca: Suchedniów, świętokrzyskie

Strona 1 - 177 ofert

PRACOWNIK STUDIA REKLAMY. nowa oferta

Kancelaria Podatkowa Andrzej Gach
Starachowice, świętokrzyskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa sekretariatu, przyjmowanie zleceń, koordynacja przebiegu wykonywania usług.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w…

Sprzedawca nowa oferta

  • Miła i profesjonalna obsługa klienta.
  • Lubi kontakt z ludźmi i pracę w zespole.
  • Dbanie o wizerunek salonu i ekspozycję produktu (VM).

KASJER nowa oferta

Vein Group
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa klientów, przyjmowanie wpłat WYMAGANIA:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

Opiekun finansowy nowa oferta

  • Spokój i stabilność – umowa o pracę to podstawa, a ponad 50% pracowników jest z nami dłużej niż pięć lat.
  • Mamy prawie 400 placówek w całej Polsce.

SERWIS SPRZĄTAJĄCY nowa oferta

SVERUS Sp. z o. o. s. k.
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wszelkie prace porządkowe na terenie obiektu, czyszczenie basenu, innych pomieszczenień hotelowych WYMAGANIA:

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Numer oferty: StPr/20/0896.
  • Obsługa sekretariatu, przyjmowanie zleceń, koordynacja przebiegu wykonywania usług.
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony.

Asystent do spraw administracyjno-organizacyjnych

ARMAX
  • Asystent do spraw administracyjno-organizacyjnych jest odpowiedzialny o właściwe funkcjonowanie biura, komunikacje z klientem, komunikacje wewnątrz biura oraz…

PRACOWNIK OBSŁUGI SPA nowa oferta

  • Numer oferty: StPr/20/0885.
  • Pomoc przy obsłudze urządzeń SPA.
  • Miejsce pracy: Bankowa 7, 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie.

Pracownik Produkcyjny

Cersanit S.A.
  • Co będzie należało do obowiązków pracownika?
  • Wykonywanie operacji produkcyjnych wg ustalonych norm.
  • Praca na Zakładzie Mebli/Zakładzie Wyrobów Sanitarnych…

Kasjer Sprzedawca

  • Profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży.
  • Możliwość rozwoju pod opieką doświadczonej kadry kierowniczej.
  • Realną szansę rozwoju i awansu.

Praca na pakowni wedlin

Kubaspol
  • Firma zatrudni pracownikow do pakowania wędlin system 2 zmianowy stawka za godzine 14-15zl.

SZUKAMY PRACOWNIKA LINII PRODUKCYJNEJ nowa oferta

PELLET PRODUCTION
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia.
  • PELLET PRODUCTION ZATRUDNI PRACOWNIKA LINII PRODUKCYJNEJ.
  • Umowa o pracę / umowa zlecenie na pełny etat.

  • Numer oferty: StPr/20/0894.
  • Maja 23, 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie.
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny.

Doradca Klienta

  • Pomoc i opiekę naszej fundacji „Włącz się”.
  • Dobra praca na trudne czasy.
  • Damy Ci pracę bez okresu próbnego i z pensją zawsze na czas.

PRACOWNIK PRODUKCYJNY – praca dla kobiet i mężczyzn

Grupa ENVO
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wiedzy i zaangażowania;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie wiedzy;
  • Praca dla kobiet i mężczyzn.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy