praca: Straszęcin, podkarpackie

Strona 1 - 26 ofert

Sprzedawca

Monnari Trade
Dębica, podkarpackie 1 lokalizacja
  • Wykształcenia min. œredniego z zakończonym okresem nauki,.
  • Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego, możliwość awansu.
  • Umiejętnoœci pracy w zespole,.

Ankieter Terenowy

SolarPik
  • Jeśli uważasz że spełniasz nasze oczekiwania, oraz jesteś chętny rozwijać się w młodym zespole, aplikuj pod adres mail.
  • Solar Pik zaprasza do współpracy.

Szukam niani co umie zająć się dzieckiem - Mielec - Dorywczo nowa oferta

Mielec, podkarpackie
30 zł za godzinę
  • Oczekuję że da mu jeść naleje soku do butelki co zmieni pampersy dziecku.
  • Początek: 2020-11-22, na czas nieokreślony.
  • Wynagrodzenie: 30 zł za godzinę.

SPRZĄTACZKA nowa oferta

CLAR SYSTEM SPÓŁKA AKCYJNA
Wielopole Skrzyńskie, podkarpackie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Sprzątanie pomieszczeń biurowych (placówka pocztowa).
  • Zatrudnienie na 1/4 etatu - godziny pracy do ustalenia.

świadczenie usług opiekuńczych/ cały powiat Dębicki

Polskie Centrum Zoya
Dębica, podkarpackie
  • Dokumenty rekrutacyjne można składać za pomocą poczty elektronicznej : @.
  • Posiadanie kwalifikacji do wykonywania jednego z zawodu:

Lektor Języka Niemieckiego

Szkoła Języków Obcych Awalon
  • Poszukuje osoby na stanowisko: Lektor Języka Niemieckiego.
  • Praca dodatkowa na umowę zlecenie.
  • Więcej informacji pod numerem telefonu: 798-498-663.

Ekspedientka

Projekt Zdrowie
  • Organizowanie pracy gabinetu dietetycznego, obsługa kalendarza wizyt,.
  • Stabilne zatrudnienie (część stała + premia).
  • W wymiarze 3/4 etatu.

świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych

Lootus
Dębica, podkarpackie Zdalna
  • Posiada kwalifikacje do wykonywania jednego z zawodu:
  • Umowę o pracę – 5/8 etatu;

Pracownik dezynfekcji

18,60 zł za godzinę
  • Zainteresowanych ofertą proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 728 996 126 .*.
  • Firma sprzątająca zatrudni pracowników do wykonywania dezynfekcji pomieszczeń…

Samodzielna Księgowa - Przeworsk

assunto
podkarpackie
  • Otwartość na wyzwania i zmiany, komunikatywność, umiejętność współpracy i budowania relacji w zespole.
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość,…

Kolporter materiałów reklamowych Ropczyce

Multibiuro Rzeszów
Ropczyce, podkarpackie
  • W mailu i dokumentach aplikacyjnych proszę podać miasto lub miasta w których możecie realizować zlecenia oraz klauzulę:
  • „Zgodnie z art 6 ust.

Szukam niani - Sędziszów Małopolski - Dorywczo

Sędziszów Małopolski, podkarpackie
15 zł za godzinę
  • Wynagrodzenie: 15 zł za godzinę.
  • Szukam niani dla 14 miesiecznego chłopca.
  • Chłopiec bardzo aktywny, lubi wspólną zabawę, spacery.
  • Dla naszej rodziny ważne są:

PIZZAIOLO-PIZZER

Restauracja Dzika Kaczka Dariusz Kubiak
Skrzyszów, małopolskie
  • Możliwość pracy na pełny etat w dniach wtorek-niedziela (możliwe dodatkowe dni wolne, jest zastępstwo) lub na niepełny etat w dniach piątek-niedziela WYMAGANIA:

UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI - MIELEC

ROKA
  • PILNIE zatrudnimy osobę do utrzymywania czystości na terenie MIELCA .
  • Oferujemy umowę o pracę , oraz stabilne warunki zatrudnienia.

Lektor języka angielskiego

Dolina Edukacji Sp. z o.o.
  • Poszukuję lektorów języka angielskiego chętnych do nauczania poziomów A1 i A2.
  • Zajęcia dla osób powyżej 25 roku życia.
  • Kursy wymagają dojazdu do miejscowości.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy