praca: Stara Kiszewa, pomorskie

Strona 1 - 153 ofert

Pracownik biurowy nowa oferta

ASIST
Starogard Gdański, pomorskie
  • Samodzielności oraz umiejętności zarządzania własnym czasem pracy,.
  • Do Twoich zadań należeć będzie.
  • Wyszukiwanie i pozyskanie nowych partnerów biznesowych,.

REJESTRATORKA MEDYCZNA nowa oferta

  • Wystawianie faktur VAT, obsługa kasy fiskalnej,.
  • Obsługa sprzętu biurowego: fax, ksero, kopiarka, skaner,centrali telefonicznej,.

Specjalista ds. obsługi klienta

Żak
  • Ciekawą pracę, która codziennie dostarczy nowych możliwości rozwoju.
  • Obsługiwanie słuchaczy zgodnie ze standardami firmy.
  • Doświadczenie w pracy z ludźmi.

Doradca Klienta Market Zoologiczny Starogard Gdański nowa oferta

Zoo Karina -Karina Wojtyłko
  • Profesjonalna obsługa Klienta zgodna ze standardami firmy.
  • Obsługa klienta: 1 rok (Preferowane).
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących…

SPRZEDAWCA MARTES SPORT - UMOWA ZLECENIE nowa oferta

  • Lub na stanowisku kasjera/sprzedawcy.
  • Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Dbałość o porządek oraz atrakcyjną ekspozycję.
  • Angażują się w powierzone obowiązki.

PRACOWNIK BIUROWY nowa oferta

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - obsługa kancelaryjna działu,.
  • Bieżąca obsługa interesantów w biurze obsługi klienta WYMAGANIA:
  • Staż dla osób poniżej 30 roku życia.

Szukam pomocników bez doświadczenia czysta praca

Łukasz Zieliński
  • Szukam pracowników pomocników przy konstrukcjach stalowych fajna czysta praca prosze wiadomość sms.

Obsługa klienta Cinema City – praca dla studenta

All Job Poland
  • Perspektywę rozwoju i możliwości kariery w firmie o stabilnej pozycji na rynku,.
  • Perspektywę rozwoju i możliwości kariery w firmie o stabilnej pozycji na rynku,…

Asystent/ka zarządu

Asecurica
  • Wsparcie rozwoju osobistego oraz indywidualnych pasji.
  • Organizacja pracy sekretariatu i biura,.
  • Przygotowanie ofert i korespondencji z klientami,.

KONTROLER JAKOŚCI

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: kontrola jakościowa wytwarzanych wyrobów zgodnie z wytycznymi klienta.
  • Kontrola materiałów używanych w produkcji opakowań kartonowych.

MONTAŻSYTA WIĄZEK KABLOWYCH

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: WYKONYWANIE PRAC MONTAŻOWYCH SYSTEMÓW KABLOWYCH, WYKONYWANIE DROBNYCH PRAC, WYMAGANIA:
  • BRAK PRZECIWWSKAZAŃ DO PRACY STOJĄCEJ.

Sprzedawca

Monnari Trade
  • Wykształcenia min. œredniego z zakończonym okresem nauki,.
  • Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego, możliwość awansu.
  • Umiejętnoœci pracy w zespole,.

Operator linii produkcyjnej

EFFECT GLASS S.A.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,.
  • Co będzie należało do Twoich zadań?
  • Praca na liniach do produkcji szyb zespolonych.

Sprzedawca w salonie Monnari w C.H. w Starogardzie Gdańskim

Monnari Trade S.A.
  • Wykształcenia min. średniego z zakończonym okresem nauki.
  • Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

FAKTURZYSTKA nowa oferta

GENOPLAST BIOCHEMICALS Tomasz Schröder
  • Możliwość awansu, rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Wyższe (w tym licencjat), brak.
  • Samodyscyplina i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy