praca: Stanowice, śląskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Magazynier (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 33 ofert
Leadec
Gliwice, śląskie
  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,.
  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,.
POLDEKOR
Żory, śląskie
  • FIRMA POLDEKOR ZATRUDNI MAGAZYNIERA WIĘCEJ INFORMACJI POD TEL OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY WYSYŁAĆ CV MAILOWO LUB OSOBIŚCIE.
Ruda Śląska, śląskie
  • Aplikuj do dnia: 25-12-2019.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na stanowisku.
  • Jakie zadania na Ciebie czekają?
Stanowice, śląskie
  • Możliwość nabycia doświadczenia oraz rozwoju w obszarach magazynowych,.
  • Wykorzystaj w pełni swoje umiejętności i zbuduj z nami swoją karierę !
Mikołów, śląskie
  • Kompletacja zamówień i przygotowanie towaru do wydania;
  •  Rozlokowanie towaru na magazynie;
  •  Przyjmowanie dostaw i rozładunek towarów;
P.P.U.H. VOIGT Sp. z o.o.
Zabrze, śląskie
  • Dobra znajomość obsługi komputera, Microsoft Office oraz skanera kodów kreskowych.
  • Przyjmowanie towaru na podstawie dokumentów dostawy.
AgencJa Pracy
Żory, śląskie 1 lokalizacja
  • Stabilne miejsce pracy, możliwość rozwoju zawodowego.
  • Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowiskach:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialno...
Rybnik, śląskie
  • Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie: przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w formie podstawy + premii.
Anteo Poland Sp. z o.o. Sp. k.
  • Przyjmowania i wydawanie towaru na podstawie dokumentów magazynowych;
  • Przyjmowanie i kontrolowanie ilościowo- jakościowe towaru;
  • Ponadto od 15 lat rozwijamy drugie co do wielkości centrum badawczo – rozwojowe Tenneco w Europie.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny( kartę sportową – OK System,…