praca: Stanowice, śląskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Mikołów, śląskie (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 4 - 104 ofert
MEBLE KUCHENNE
Mikołów, śląskie
  • Firma produkująca meble na wymiar głównie meble kuchenne, szafy z drzwiami przesuwnymi, meble biurowe zatrudni stolarza z doświadczeniem.
Mercor
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym,.
  • Obecnie do naszego biura handlowego w Gdańsku poszukujemy osoby na stanowisko:
"IZAN +" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Inne wymagania: mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
  • Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8-16 pn-pt.
  • PRACA W DNIACH I GODZINACH:
  • Poszukujemy fizjoterapeuty do pracy w warunkach domowych.
  • Jest to samodzielne stanowisko pracy.
  • Obowiązki: - realizacja zabiegów fizjoterapeutycznych w domu…
FHU KIMA
  • Do Twoich zadań będzie należeć:
  • Poszukujemy fakturzystki do sklepów spożywczych.
  • Doświadczenia pracy na programie magazynowym.
  • Fachowa i rzetelna obsługa klientów, także w zakresie doradztwa technicznego.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
CARBOAUTOMATYKA SA
  • PKiMSA „CARBOAUTOMATYKA” S.A. poszukuje osób na stanowisko:
  • Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
20 zł za godzinę
  • Córeczka jest mała, ale nie płacze bez powodu, ogólnie to mały aniołek i ma swoje przyzwyczajenia, uwielbia towarzystwo i gdy ktoś z nią rozmawia albo bawi się…
DAWID GRANICZNY DGC CREATIVE
  • Umowa na okres próbny 1 m-c, kolejna na czas określony.
  • Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: Pn-Pt, Godziny : 8-17.
  • Telefoniczna obsługa klientów zgodnie ze standardem firmy.
  • Dbanie o czystość na stanowisku pracy.
  • Książeczki sanepid - posiadanie lub gotowość do jej wyrobienia…