praca: Sosnowiec, śląskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 15 - 7 646 ofert
HRBC GROUP SP. z o.o.
Sosnowiec, śląskie
  • Jakich kompetencji i umiejętności od Ciebie oczekujemy?
  • Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie!
Recrute dla JOBLAB
Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z przepisami BHP.
  • Sprawdzanie wyrobu pod względem jakościowym zgodnie z wytycznymi.
Senetic
Katowice, śląskie
  • Kontrola przyjęcia towaru, składowanie towaru, wydawanie towaru.
  • Przygotowanie towaru do wysyłki, pakowanie i wysyłka towaru.
  • Dlaczego warto do nas dołączyć?
  • Aplikuj do dnia: 13-03-2020.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na stanowisku.
  • Jakie zadania na Ciebie czekają?
INFO PREMIUM
Będzin, śląskie
  • Pracę w zgranym i sympatycznym, doświadczonym zespole.
  • Zatrudnimy do Biura Promocji i Działu Kontaktów z Klientami.
  • Nawiązywanie kontaktów z nowym klientem.
sferis.pl
  • Na rynku istniejemy już od 22 lat, a od 2007r. jesteśmy częścią Grupy ACTION S.
  • SFERIS to dynamicznie rozwijająca się specjalistyczna sieć sprzedaży detalicznej…
Czeladź, śląskie
  • Z pasją i radością tworzymy i wdrażamy codzienne rozwiązania, które służą rozwojowi przedsiębiorczości we wszystkich obszarach naszego działania, a to w jaki…
METALWELD
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach Działu Handlowego.
Hipermarket Auchan Sosnowiec
  • Pozytywnego nastawienia i dobrej energii.
  • Zamiłowania do produktu i zaangażowania w pracę,.
  • Nowe znajomości i świetną atmosferę w zgranym zespole,.
All Job Poland
  • Perspektywę rozwoju i możliwości kariery w firmie o stabilnej pozycji na rynku,.
  • Perspektywę rozwoju i możliwości kariery w firmie o stabilnej pozycji na rynku,…