praca: Sosnowiec, śląskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Magazynier (anuluj)
Język oferty
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 86 ofert
Sosnowiec, śląskie
  • Praca przy załadunku oraz rozładunku towaru.
  • Atrakcyjną pracę w prężnie rozwijającej się, nowoczesnej firmie.
  • Pracę na podstawie umowy o pracę.
Abra Meble
  • Jesteś osobą otwartą i umiesz pracować w zespole.
  • Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej.
  • Zależy Ci na stabilnym i pewnym zatrudnieniu.
Czeladź, śląskie
  • Z pasją i radością tworzymy i wdrażamy codzienne rozwiązania, które służą rozwojowi przedsiębiorczości we wszystkich obszarach naszego działania, a to w jaki…
METALWELD
  • Obsługa wózka widłowego (aktualne uprawnienia z wymianą butli gazowych),.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
HRBC GROUP SP. z o.o.
  • Jakich kompetencji i umiejętności od Ciebie oczekujemy?
  • Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie!
KB Outsourcing
  • Przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i…
Senetic
Katowice, śląskie
  • Kontrola przyjęcia towaru, składowanie towaru, wydawanie towaru.
  • Przygotowanie towaru do wysyłki, pakowanie i wysyłka towaru.
  • Dlaczego warto do nas dołączyć?
ANPACARS
  • Realizacja bieżących zadań na magazynie (rozładunki, załadunki, kompletowanie i dekomplementowanie zamówień).
  • Praca w systemie I zmianowym.
GREINPLAST PRIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALN...
Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
  • Stanisława Staszica 108, 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie.
  • Aplikuj do dnia: 13-03-2020.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na stanowisku.
  • Jakie zadania na Ciebie czekają?