praca: Sosnowiec, śląskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Firma niejawna (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 193 ofert
Sosnowiec, śląskie
30 zł za godzinę
  • Poszukuję uczciwej, oddanej osoby w charakterze niani dla 15miesięcznego Synka do opieki w domu.
  • Dodatkowe obowiązki: Sprzątanie, Pranie, Gotowanie;
  • Poszukuję od zaraz serdecznej, uczciwej, odpowiedzialnej i punktualnej niani dla 2-latki.
  • Opieka nad dzieckiem byłaby w miejscu zamieszkania dziecka.
  • Praca 3 dni w tygodniu od 7 do 16 ul.
20 zł za godzinę
  • Franek to roczny chłopczyk pełen energii, bardzo mądry.
  • W dalszym ciągu karmiony jest piersią.
  • Lubi muzykę, tańczenie do niej, swojego kota Harolda i dobre…
15 zł za godzinę
  • Rzeźnicza 12, piętro I, pokój 108 od pon. do pt. w godz.
  • Od 15 PLN Praca na 1 zmianę od pon. do pt.
  • Zgrzewanie i docinanie opakowań styropianowych.
14 zł za godzinę
  • Od 14 PLN BEZPŁATNA PRAKTYKA SZKOLNA / STUDENCKA praca w godz.
  • Umowa na czas wyk. określonej pracy.
  • Syn ma 5 lat , a córka 4 miesiące.
  • Witam. Poszukuję niani która zostanie z dwójką dzieci na noc.
Katowice, śląskie
16 zł za godzinę
  • Obsługa komputera, mile widziane doświadczenie jako pracownik recepcji.
  • Angielski, w mowie :dobra, w piśmie : dobra.
  • Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
Sosnowiec, śląskie 1 lokalizacja
22 zł za godzinę
  • Kontrola ruchu osobowego, praca w systemie 8 godzinnym, nadzór nad obiektem, ochrona osób i mienia,…
  • Poszukuję Niani dla swoich córek dorywczo więcej informacji proszę o kontakt.
  • Praca z zamieszkaniem: Do negocjacji;