praca: Sosnowiec, śląskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Stała (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 2 - 1 292 ofert
ATLAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Załadunek i rozładunek samochodów za pomoca wózka widłowego, obsługa skanera, kompletacja towaru.
  • Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail.
LIPIŃSKI ROBERT PRACOWNIA ARTYSTYCZNA "FRACTAL"
Sosnowiec, śląskie
  • Obsługa ruchomego punktu gastronomicznego, rozkład czasu pracy według zleceń, praca na terenie województwa śląskiego.
20 zł za godzinę
  • Szukamy troskliwej,ciepłej opiekunki dla trzyletniego Antosia.
  • Jest samodzielny,odpieluchowany.Mowi calymi zdaniami,sam je.
Trenkwalder Polska
Siemianowice Śląskie, śląskie 1 lokalizacja
  • Gotowość do współpracy w energicznym zespole,.
  • Szkolenia umożliwiające kształcenie się oraz rozwój,.
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,.
Mysłowice, śląskie
  • Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, a w nim: m.in.: karta sportowa, bilety do kina, prywatna opieka medyczna i setki…
SGE GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Bytom, śląskie
  • Pomoc w dziale księgowości, segregacja dokumentów, obsługa urządzeń biurowych, drukowanie faktur.
  • Wymagania: min. 2 lata doświadczenia zawodowego, znajomość…
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie SG.
  • Proces szkoleń przygotowujących do pełnienia roli Operatora.
30 zł za godzinę
  • Poszukuję niani dla dwóch chłopców,.
  • Poszukuję niani do opieki nad mo9m 2 letnim synem.
  • Dodatkowe obowiązki: Sprzątanie, Zakupy, Gotowanie;
Allcomp Polska Sp. z o.o.
Katowice, śląskie
  • Do Twoich zadań będzie należeć między innymi:
  • Telefoniczne i mailowe wsparcie Klienta w zakresie obsługi serwisowej,.