praca: Sosnowiec, śląskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Pełny etat (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 12 - 1 679 ofert
KONE
Katowice, śląskie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego,.
  • Niezbędne narzędzia pracy ( samochód służbowy , telefon komórkowy, laptop),.
  • Develops, interprets and implements financial concepts for financial planning and control.
  • Performs technical analysis to determine present and future financial…
Mega-Service
Sosnowiec, śląskie
  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.
  • Zadania: - utrzymanie czystości na terenie sklepu budowlanego.
  • Miejsce pracy : Sosnowiec ul Zuzanny.
Dział PH
  • Oferujemy wysokie wynagrodzenie z ponadprzeciętną prowizją, świetną atmosferę pracy w dynamicznym zespole, inwestycje w Twój rozwój osobisty oraz zapewniamy…
Centrum Outsourcing-owe KresiX
  • Poszukujemy księgowej/księgowego do biura rachunkowego w Sosnowcu.
  • Doświadczenie, minimum dwa lata prowadzenia pełnej księgowości, KPiR.
Inpuls Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Obsługa portierni (w zależności od obiektu).
  • Orzeczenie o niepełnosprawności (II LUB I GRUPA).
  • Biuro Ochrony w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje mężczyzn…
Agencja Pracy Kaja nr rej. 391
  • Wymagane prawo jazdy kat B. Oferujemy zatrudnienie na umowe o prace,stawka 1600 euro netto + wyżywienie w dni pracy, zakwaterowanie+ zwrot kosztów przejazdów.
VITREM Katowice
  • Zatrudnię płytkarza z umiejętnościami wykończenia lokali i pomieszczeń mieszkalnych wewnętrznych.
  • Zatrudnię także pomocnika do pomocy przy pracach budowlanych.
Autoterminal Śląsk Logistic Sp. zo.o.
  • B; przemieszczanie samochodów wewnątrz terminala.
20 zł za godzinę
  • Szukam niani do 3-letniej dziewczynki.
  • Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod nr. telefonu *********** .
  • Wymiar czasu pracy: Pełny etat.