praca: Sompolno, wielkopolskie

Strona 1 - 63 ofert

Sprzedawca – Kasjer nowa oferta

  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży.
  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.

Pracownik Obsługi Klienta nowa oferta

Koło, wielkopolskie
  • Profesjonalna obsługa klienta nie jest Ci obca,.
  • Profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych,.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.

PAKOWACZ RĘCZNY / OGRODNIK nowa oferta

Spółdzielnia Socjalna AKTYWNI
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: pielęgnacja terenów zielonych, przygotowanie palet z materiałem ściernym do wysyłki WYMAGANIA:

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ nowa oferta

  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

POMOC KUCHENNA nowa oferta

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: POMOC PRZY WYDAWANIU POSIŁKÓW, POMOC PRZY PRZYGOTOWANIU POSIŁKÓW WYMAGANIA:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy…

ROBOTNIK W BUDOWNICTWIE WODNYM nowa oferta

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: praca fizyczna, konserwacja urządzeń drenażu WYMAGANIA:

Osoba do wsparcia pracy sklepu

  • Dbanie o ekspozycję towaru oraz utrzymanie porządku.
  • Umowę zlecenie z możliwością pracy na etat.

KASJER HANDLOWY/SPRZEDAWCA

Sklep Spożywczy EWKA Przemysław Milżyński

Pomocnik doradcy klienta nowa oferta

ADREAMS
  • Profesjonalna pomoc Klientom w wyborze najlepszych dla nich produktów.
  • Szukamy ludzi, którym chce się chcieć! :).
  • Gwarantujemy Ci wsparcie w trakcie wdrożenia.

Absolwenci kierunków: Analityka Medyczna, Biologia, Biotechn...

  • Wykonywanie czynności diagnostyki laboratoryjnej pod nadzorem diagnosty laboratoryjnego.
  • Ukończenie studiów wyższych na kierunkach:
Ogólnie rzecz biorąc, jak bardzo te oferty pracy są odpowiednie?

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy